צילום: shutterstock

תושב ראשון לציון התחמק מניידת משטרה שקראה לו לעצור, לאחר שנהג בפראות וסיכן נהגים אחרים בכביש. לאחר שנתפס הוא תקף ואיים על שוטרים שלקחו אותו למעצר, שם התברר כי במשך 30 השנה האחרונות הוא נהג ללא רישיון.


הנהג, בשנות ה־50 לחייו, הצליח להתחמק מעונש במשך עשרות שנים אבל מזלו נגמר לפני כשבועיים. בשעות הערב הבחינו בו שוטרים בניידת תנועה כשהוא נוהג בפראות במרכז ראשון לציון. הנהג נסע במהירות גבוהה מהמותר ועקף כלי רכב תוך שהוא מסכן את שאר הנהגים.


בשלב זה השוטרים שרדפו אחריו קראו לו לעצור בצד, אך הנהג התעלם והגביר את המהירות. הוא ניסה להימלט מהשוטרים, אך ללא הצלחה. הנהג הגיע לביתו, נכנס לחצר הבניין וכעבור דקה יצא אל השוטרים. הוא ריסס אחד מהם בגז פלפל וניסה להכות את השוטר השני שהיה עימו. לאחר מכן הנהג נכנס לביתו ונעל את הדלת תוך שהוא צועק לשוטרים שיעזבו אותו, אחרת הוא יפוצץ את כולם עם בלון גז שהוא מחזיק בביתו.


אחד מחבריו של הנהג הגיע למקום ושכנע אותו לפתוח את הדלת ולצאת אל השוטרים, והם הובילו אותו לניידת ומשם לתחנת המשטרה הקרובה. למרבה ההפתעה, כאשר השוטרים החלו לעבור על הנתונים שלו, הם גילו שהוא לא מחזיק ברישיון נהיגה ולמעשה כבר 30 שנה אין לו בכלל רישיון.
בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בשל עבירות תנועה וגם בשל האלימות שלו כלפי השוטרים.