גיבורי העל ב'אסף הרופא'

במסגרת 'יום המתנדב הבינלאומי' שחל לאחרונה, הגיעו קבוצת סטודנטים מכל רחבי הארץ, כשהם מחופשים לגיבורי על, כדי לשמח את הילדים המאושפזים במרכז רפואי 'אסף הרופא', או שוהים במסגרות שבו.

בין היתר, ביקרו באטמן, סופרמן, קטוומן ושאר החברים במרכז החינוכי שיקומי 'אסיף', שבו שוהים כ־90 ילדים במסגרות בתי ספר וגנים, ומיועד לילדים בגילאי שלוש עד תשע הלוקים בנכויות פיזיות.

בית ספר 'אסיף' הינו בית ספר שיקומי מיוחד, המיועד לילדים בעלי נכויות תנועתיות שונות, ובמיוחד לילדים הסובלים משיתוק מוחין. זהו בית הספר היחיד בארץ הנמצא בשטח מרכז רפואי, והוא נמצא בפיקוח האגף לחינוך מיוחד במשרד החינוך ומופעל על ידו.

לאחר שגיבורי העל ביקרו בבית הספר, הם ביקרו גם במחלקות הילדים השונות בבית החולים, שם שרו ורקדו, עשו סנפלינג מהגג, ערכו 'קרבות על' עם הילדים וחילקו מתנות.

מי שאירגן את האירוע הוא הסטודנט עומרי אייזנקוט. "זכות גדולה עמדה בפנינו היום להתנדב ב'אסף הרופא' בפני למעלה מ־100 ילדים", אמר. "גיבורי העל האמיתיים אלה הילדים הנפלאים המתמודדים עם נכויות ומחלות לא פשוטות. קיבלנו מהם כוחות חדשים לשוב ולהתנדב ב'אסף הרופא' בקרוב".

"בשם הנהלת המרכז הרפואי, אני מברכת על כל פעילות התנדבותית ב'אסף הרופא' ובוודאי כשמדובר בשמחת ילדים", אמרה ד"ר אורנה טל, סגנית מנהל 'אסף הרופא'. "האושר הנסוך על פניהם של הילדים מלמד יותר מהכל כמה תשומת הלב וההתייחסות מצד 'גיבורי העל' חשובה ומשמעותית".

"המפגש בין גיבורי העל לילדים, שהם גיבורים בפני עצמם, היה מרגש והיווה חוויה מיוחדת במינה עבור הסטודנטים והילדים כאחד. אני מברכת על היוזמה ומקווה לביקור נוסף של 'גיבורי העל' אצלנו בקרוב", ציינה מילכה רוזן, מנהלת המרכז השיקומי 'אסיף'.