(צילום: shutterstock)

תושבת ראשון לציון מצאה להפתעתה דייר חדש בביתה - עובד זר שהגיע לישראל כדי לעבוד בעבודות שיפוצים. המקרה אירע אחרי שהיא הסתכסכה עם בן זוגה שביקש ממנה להלוות לו כסף. כאשר סירבה, הוא עזב את דירתם והכניס אליה את העובד הזר.

האישה, צעירה בשנות ה־30 לחייה, הכירה את הגבר ולאחר חודשיים של זוגיות השניים החליטו לעבור להתגורר יחד במרכז העיר, יחד עם בנה בן השלוש. בתחילה הכל זרם על מי מנוחות והאהבה פרחה, אך אז הצליח הגבר להסתבך כלכלית ודרש מבת זוגו לעזור לו.

לאחר סירובה להלוות לו כסף, החל הגבר לאיים שאם היא לא תלווה לו עשרת אלפים דולרים הוא יעזוב את הדירה וישאיר אותה לבד. האישה דרשה ממנו בתגובה להעביר את הכסף לשכר הדירה כפי שהתחייב בחוזה. בשלב זה החליט בן הזוג ללמד את האישה לקח.

לטענת האישה, יום אחד היא חזרה לביתה וגילתה להפתעתה כי במקום בן זוגה, נמצא בדירה עובד זר שהגיע לישראל לטובת עבודות שיפוצים וסבלות. האישה הזועמת דרשה מבן זוגה להוציא אותו מהדירה, אך הגבר המשיך בקו הנוקשה שלו ואף איים עליה שאם היא לא תסייע לו - הוא יפגע בה.

האישה החליטה לפנות לבית משפט השלום בעיר ודרשה להוציא צו הרחקה ממנו. השופטת התרשמה כי מדובר בגבר שעלול לסכן את האישה, קבעה כי על בן הזוג להתרחק ממנה למשך תקופה של חצי שנה ובמקביל התיק עבר לטיפול משטרתי.