צילום: shutterstock

בני זוג מראשון לציון שרצו לעשות מעשה טוב הלינו במחסן ביתם צעיר שלא הייתה לו קורת גג. לאחרונה הם ביקשו ממנו לפנות את המקום ומצאו את עצמם תחת איומים וסירוב להתפנות. בשבוע שעבר הוגשה נגדו תלונה במשטרה ובית המשפט הורה לצעיר לפנות את המחסן.

לטענת האישה, לפני כעשרה חודשים סיפר להם חבר של בעלה כי בחור צעיר שנפלט מביתו מחפש מקום להתגורר בו. לבני הזוג יש בית פרטי עם מחסן מאחורי הבית שחלקו אינו תפוס, והם הציעו לו להתגורר שם.

הצעיר קפץ על המציאה ועבר להתגורר במחסן. הוא אמר לבני הזוג שזה רק לכמה חודשים עד שימצא לעצמו סידור אחר.

לאחר כשלושה חודשים חלה הבעל ונזקק לטיפול צמוד. לדברי האישה, היא הציעה לצעיר לטפל בבעלה תמורת משכורת והמשך מגורים במחסן. ואכן, במשך כחצי שנה טיפל הצעיר בבעל והמשיך להתגורר במחסן מאחורי הבית.

לפני כחודשיים ביקשו ממנו בני הזוג לסיים את ההתקשרות ביניהם ולפנות את המחסן, מאחר והם היו זקוקים למקום. לדברי האישה, החל מאותו רגע הם הפכו למאוימים על ידו, הוא נתפס כשהוא מצלם אותה כמה פעמים ללא ידיעתה, כולל כאשר הייתה בדרכה להתקלח.

לדבריה, הוא הקליט כל שיחה ביניהם, איים כמה פעמים שיזמין משטרה ואף מימש את איומיו שלוש פעמים, בטענות סרק נגדם. למרות בקשות חוזרות ונשנות סירב הצעיר להתפנות מהמחסן ודרש להמשיך להתגורר בו.

במקביל להגשת תלונה במשטרה, דרשו בני הזוג מבית המשפט להוציא נגדו צו הרחקה בשל החשש שיפגע בהם. בית המשפט קיבל את הדרישה, דרש מהצעיר להתרחק מהם, לפנות את המקום ולמצוא לעצמו אכסניה אחרת.