המחשה: ShutterStock

תושבת ראשון לציון חשדה שבן זוגה בוגד בה במהלך בילוי במועדון והחליטה ללמד אותו לקח. על פי כתב האישום שהוגש נגדה בשבוע שעבר, כאשר שניהם היו בדרך לרכב לאחר הבילוי, היא תפסה אותו באיבר מינו, משכה בחוזקה והגבר נזקק לטיפול.

לפני כשבעה חודשים יצאו בני הזוג לבילוי במועדון לילה ברחובות. השניים היו נשואים בעבר ויש להם ילדה משותפת, אך לפני כשנה התגרשו בשל מחלוקות ואי התאמה. לאחרונה החליטו השניים לנסות לאחות את השברים, לשקם את הזוגיות שלהם ויצאו לבלות יחד.

על פי החשד, במהלך הבילוי ראתה האישה את בן זוגה מצטלם עם אישה אחרת והחלה לחשוד בו שהוא בוגד בה. כאשר הוא שב למקומו, שאלה אותו האישה מדוע הוא הצטלם עם אישה אחרת, והוא ענה בתגובה שלא היו דברים מעולם. התשובה "זיכתה" אותו בסטירת לחי ובהאשמות שהוא אינו דובר אמת.

בזאת לא נגמרו מעשי האלימות של האישה. על פי כתב האישום, בשלב זה היא בעטה בחוזקה באשכיו של הגבר אך במזל לא נגרם לו נזק. לאחר מכן, כאשר פנה לצאת מהמועדון, היא אחזה בו ונגררה על הרצפה כל הדרך החוצה.

כאשר השניים היו ליד הרכב אחזה האישה באיבר מינו והחלה למשוך וללחוץ עליובחוזקה. על אף תחנוניו של הגבר היא לא חדלה ממעשיה עד שהוא נפל על הרצפה כשהוא זועק מכאב וממרר בבכי. לא נגרם נזק אבל הוא נאלץ לקבל טיפול.

בשבוע שעבר הוגש נגד האישה כתב אישום בבית משפט השלום בראשון לציון בשל תקיפה הגורמת חבלה של ממש.