צילום: shutterstock

על פי רוב, הגברים הם אלה שמואשמים באירועי אלימות במשפחה, אבל יש גם מקרים יוצאים מהכלל שבהם האישה היא התוקפת. זה המקרה של תושבת ראשון לציון בת 43, שבשני אירועים שונים תקפה את בעלה, כולל שימוש בסכיני מטבח.

ב־19 באוגוסט שהו בני הזוג בחוף הים בראשון לציון ושתו משקאות משכרים. כאשר חזרו לביתם, סביב השעה 21:30 בערב, פרץ ביניהם ויכוח.

לפי כתב האישום שהוגש נגד האישה בבית משפט השלום בראשון לציון, בסערת העימות היא צעקה על בעלה: "מי אתה בכלל? אתה בכלל לא מכיר אותי, אתה לא גבר אלא פחדן", ואז היכתה אותו באפו וגרמה לו לדימום.

מהסלון היא מיהרה למטבח ושם לקחה שני סכיני מטבח, אחד בכל יד, והתקרבה לעבר הגבר, שהסתגר באחד החדרים. לפי כתב האישום היא דפקה בעוצמה על הדלת וצעקה: "חשבת שאני שקטה? אני אוכיח לך מי אני".

מאוחר יותר, כאשר הבעל חשב בטעות שאשתו נרגעה, הוא יצא מהחדר, ואז נשכה האישה את ידו הימנית עד שדימם. לפי כתב האישום היא לא הסתפקה בכך, אלא הפילה את בעלה לספה, הצמידה את הסכינים לגופו ואמרה: "עכשיו אני אדקור אותך ואפנצ'ר לך את הרגליים".

כתוצאה ממעשיה נגרמו לאיש חבלות ושריטות, ורק הגעת השוטרים שהזעיק למקום מנעה פציעה חמורה יותר.

בכתב האישום שהוגש השבוע נגד האישה, התברר שלא מדובר באירוע הראשון. חודש לפני כן, גם הפעם לאחר שתיית אלכוהול, תקפה האישה את בעלה במהלומת אגרוף בפיו. היא לקחה סכין מטבח, איימה עליו בדקירה, ואז זרקה את הסכין, התיישבה על בעלה ששכב על הספה, הצמידה אותו לאחור וצעקה: "עכשיו אני אראה לך מה זה".

בשל שני האירועים, הוגש נגד האישה כתב אישום על תקיפה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים על בעלה.