המחשה: ShutterStock

אישה בשנות ה־40 לחייה מראשון לציון הגישה תביעה בשל לשון הרע נגד אשתו לשעבר של בעלה. לטענתה, מאז החתונה חייה הפכו לסיוט בשל שמועות זדוניות שהיא מפיצה עליה.

הסיפור יכול להיות פרק באחת הטלנובלות המשודרות בטלוויזיה, זאת לאור השתלשלות העניינים המרתקת. התובעת, גרושה ואמא לילד, החלה לעבוד לפני כשמונה שנים בבית חולים כטכנאית בכירה. היא פגשה שם אישה שעבדה איתה במחלקה ובין השתיים נרקמה חברות. במהלך השנים הן יצאו לבלות כמה פעמים ביחד, ולעתים קרובות החברה צירפה את בעלה לבילוי המשותף.

כעבור תקופה מסוימת נפרדה החברה מבעלה, דבר שקירב בין השתיים עוד יותר. בהמשך התנתק הקשר ביניהן, אחרי שהחברה הפסיקה לעבוד בבית החולים.

לפני כשנה וחצי, באופן מקרי לחלוטין, פגשה התובעת את בעלה לשעבר של חברתה. השניים החלו לשוחח ומצאו חן זה בעיני זה. הקשר התפתח ולפני כחצי שנה הם החליטו למסד את היחסים ולהתחתן. 

הסיפור עשוי היה להיות מושלם ולהסתיים בסוף טוב, אלמלא החליטה חברתה לשעבר של התובעת וגרושתו של הגבר להיכנס לתמונה ולמרר את חיי האישה.

על פי טענתה של התובעת, היא החלה לסבול מהערות עוקצניות כלפיה בפייסבוק, שהלכו והחמירו. לעיני כל החברים נאלצה האישה לקרוא מדי יום בדף הפייסבוק שלה על ההעדפות המיניות שלה ועל הדרך שבה היא משתתפת כביכול באורגיות ובערבי סאדו מאזו. לטענת התובעת, גם בנה הצעיר נחשף לתכנים הללו ולסיפורים על חיי המין לכאורה של אמו.

כמו כן, החברה לשעבר הפיצה כי התובעת היא סוג של מכשפה, זוחלת בקברים ומכשפת כל מיני כישופים על מנת לפגוע בחיי אהבה של זוגות אחרים.

כעת, לאחר שביקשה מחברתה לשעבר לחדול מההשמצות ללא הצלחה, החליטה האישה להגיש נגדה תביעת לשון הרע בסך של 75 אלף שקל.