צילום: shutterstock

תושבת ראשון לציון הגישה תביעה נגד השכנים שמתגוררים מעל דירתה, זאת מכיוון שלטענתה, בתם בת התשע מתעמלת כל היום, רוקדת ומרעישה. לאחר שלדבריה כל הפניות לא עזרו, היא החליטה לפנות לעזרת בית המשפט.

לפני כשנה עברה האישה להתגורר במרכז העיר ראשון לציון יחד עם בנה בן ה־14, אך גם בחלומותיה הפרועים היא לא חשבה שהמעבר יתברר כסיוט בגלל ילדה שעוד לא מלאו לה עשר שנים.

לדברי האישה, בתחילה היא הבחינה ברעשים שנבעו מקפיצות חזקות, אך האמינה כי מדובר בעניין חולף ולא התרגשה מכך. אולם לאחר ששמה לב כי מדובר ברעש יומיומי שמתחיל בשעות אחר הצהריים ונמשך עד לשעות הלילה, היא פנתה לדיירים שמתגוררים מעליה ודרשה מהם למתן את הרעש. לטענתה, השכנים הסבירו לה כי מדובר בבתם בת התשע וכי היא מלאה באנרגיות ולכן עליה לפרוק אותן, דבר שהיא עושה באמצעות תרגילי התעמלות וריקודים, אך הם הבטיחו כי ידברו איתה ויביאו לצמצום שעות הרעש.

על אף ההבטחות, המשיכה הילדה לרקוד ולהתעמל והרעש הפך מבחינת השכנה ובנה לבלתי נסבל.

על מנת להקטין את הרעש, אף נקטה האישה במעשה, ולאחר שדיברה עם שכניה רכשה רצפת גומי שאותה הבטיחו השכנים להתקין במקום שבו בתם מתעמלת, אך לטענתה, למרות ההבטחות השכנים לא עושים בה שימוש.

משכך, טוענת האישה, היא השקיעה 15 אלף שקל בתקרה אקוסטית שאמורה למנוע את הרעש מהקפיצות, אך גם זו לא מצליחה לעמעם את הרעש שגורם סבל לה ולבנה.

לאחר שכל מעשיה לא צלחו ולמרות הדיבורים עם השכנים וההבטחות להפסקת הרעש, החליטה האישה לפנות לבית המשפט ובשבוע שעבר תבעה את שכניה על סך של 67 אלף שקל. כעת היא מקווה שהבאת הנושא לפתחו של בית המשפט תיתן לה סוף סוף מעט שקט.