צילום: shutterstock

זה היה יכול להיות סיפור אהבה מושלם, חוצה גילים ומסגרות, על שתי נשים שהכירו ויצרו מערכת יחסים רומנטית במקום הכי לא צפוי - בית חולים לבריאות הנפש באזור. אבל הדברים יצאו משליטה וכעת טוענת אחת מהן שבת הזוג מאיימת עליה ולכן דורשת להוציא לה צו הרחקה.

תחילתו של המקרה לפני ארבע שנים, אז הוחלט לאשפז בבית החולים צעירה כבת 30 מראשון לציון בשל בעיות נפשיות שבהן לקתה באותו זמן. במהלך האשפוז בבית החולים הכירה הצעירה אישה נוספת, מבוגרת ממנה ב־30 שנה ובין השתיים החל להתפתח קשר רומנטי.

למרות פער הגילים הגדול, המשיכו השתיים לנהל את מערכת היחסים ביניהן והאהבה פרחה. לפני כשנה הן החליטו להמשיך את השיקום שלהן יחדיו מחוץ לכותלי בית החולים. לדברי הצעירה, הן עברו לגור בדירתה בראשון לציון והמשיכו בקשר הזוגי שניהלו במהלך השהות במוסד, עד שהצעירה הרגישה שהקשר אינו טוב עבורה.

לדבריה, היא החליטה לעבור להתגורר בדיור מוגן ולהתחיל לעבוד במשק בית כדי לכלכל את עצמה. למרות הניסיון לפתוח בחיים חדשים, המשיכה בת הזוג המבוגרת לשלוח לה מסרונים ולנסות להחזיר אותה לזרועותיה, אך ללא הצלחה.

בשלב מסויים הפכו החיזורים ליותר ויותר מאיימים. לדברי הצעירה, היא הייתה מקבלת מסרונים ובהם נכתב: "חלמתי עלייך בלילה, שהייתי בלוויה שלך ואני הייתי הקברנית. אני מרגישה שזה יתגשם". כמו כן היא כתבה "החלטתי להתאבד ובלעתי כדור. בבקשה תתקשרי ותדברי איתי רק כדי לומר שלום".

לדברי הצעירה, נוסף על ההודעות, המשיכה בת זוגה לשעבר לנסות לבקר אותה בדיור המוגן למרות דרישותיה שלא לעשות זאת. בשל כל אלה, פנתה הצעירה לבית המשפט בבקשה להוציא צו הרחקה נגד בת הזוג לשעבר, מחשש שלבסוף היא תפגע בה.

הצו המיוחל יצא וכעת ממתינים לחקירת המשטרה, שאולי תוביל גם להגשת כתב אישום.