צילום: shutterstock אסיר המואשם בעבירות מין קשות בנערים, הגיש בשבוע שעבר תביעה נגד בית חולים 'אסף הרופא'. לטענתו, במהלך ניתוח בקע שעבר, זלזל הצוות הרפואי ברגשותיו, חשף את איבריו המוצנעים והרדים אותו שלא לצורך.

הורי הפדופיל: הבן שלנו פצצה מתקתקת

לפני כמה שנים נשפט האיש ל־17 שנות מאסר בגין עבירות מין חמורות בקטינים. על פי האישום, הוא עבד כנהג בישיבה ובמהלך עבודתו הכיר את אחד מתלמידי המוסד. הוא הזמין לביתו את הנער ואחיו ואמר להם כי "הביקורים יקדמו אותם".

גם לאחר שנודע לו בשנת 2005 כי הוא חולה בצהבת נגיפית C הוא ביצע את זממו בנערים בכמה הזדמנויות. במקרה אחר הוא תקף אח נוסף וכאשר אמר לו שהדבר כואב לו, הבטיח לנער הצעיר כי עוד מעט הכאב ייפסק והמשיך במעשיו.

הוא הורשע בין היתר במעשה סדום בקטין בנסיבות אינוס, מעשה מגונה בקטין, מעשה העלול להפיץ מחלה וגם תקיפת קטין. את עונשו הוא מרצה בכלא 'רימונים'.
בסוף חודש ינואר, נשלח האסיר לניתוח בקע בבית חולים 'אסף הרופא', הליך רפואי שכאמור, הסתיים בהגשת תביעה.לטענתו, עוד בשיחה המקדימה לניתוח, הוא ביקש מאחת הנשים בצוות הרפואי שלא לעבור הרדמה מלאה אלא זריקה אפידורלית שאמורה להרדים את האיזור המנותח באופן מקומי. לדבריו, הרופאה אישרה זאת אך לא רשמה דבר מתוך דבריו. כמו כן, זמן קצר לפני הניתוח, הוא ביקש מהאח המרדים שבמידת האפשר, איבריו המוצנעים לא יהיו גלויים לכל, בקשה שהתקבלה בחיוב.

למרות זאת, הוא טוען, לאחר שניתנה לו הזריקה המקומית, הצוות הרפואי הבין שהמקום לא הורדם כפי הצורך ומיד הוחדר לו חומר מרדים באינפוזיה והוא הורדם הרדמה כללית בניגוד לרצונו. כמו כן, טוען האסיר כי בניגוד לבקשתו, הוא נחשף לעיני הצוות שלא לצורך. בתביעתו ציין כי כל אלה פגעו ברגשותיו וכי הוא לא יחזור יותר למוסד רפואי זה לצורך ניתוח נוסף. הוא דורש מבית החולים לפצות אותו ב־20 אלף שקל.

מבית חולים 'אסף הרופא' נמסר: "כתב התביעה טרם התקבל. כשיתקבל, נלמד אותו ונגיב עליו בבית המשפט".