צילום: shutterstock כתב אישום הוגש נגד תושב כפר חב"ד, שכלא את אשתו ובתו ופתח בלון גז בבית המשפחה. השתיים ניצלו רק בעזרת תושייה של שכנה ששמעה את הצעקות והצליחה לחלץ את האם ובתה מהדירה.

הכה את אחותו בת ה-11 כי שמלתה לא צנועה

בני הזוג, תושבי כפר חב"ד והורים לילדות בנות שנתיים וארבע וחצי, חוו משבר בחיי הזוגיות ורבו לעתים קרובות. הריב האחרון ביניהם היה לפני חג הפסח, לאחריו עזבה האישה, בשנות ה־20 לחייה, את הבית יחד עם בתה בת השנתיים, והעבירה את הילדה הגדולה יותר להוריה.

כמה ימים לפני החג חזרה האישה לדירה יחד עם הבת הקטנה וביקשה מבעלה להיכנס לביתם המשותף. הבעל סירב בתחילה אך לאחר הפצרותיה התיר לה להיכנס, נעל את הדלת והוציא את המפתח. מיד לאחר מכן הבעל היכה את אשתו ולקח ממנה את הטלפון הנייד שלה ואת המפתח לדירה שהיה ברשותה.בשלב זה הבינה האישה שבעלה אינו מתנהג כשורה, אך כל תחנוניה לצאת מהבית נתקלו בסירוב. הבעל מיהר לצינור הגז, ניתק אותו מהתנור והניח לגז לזרום בכל חלקי הבית תוך שהוא צועק: "זה אבוד, גמור, אין לי כבר יותר מה להפסיד, היום יהיו כאן בדירה רק גופות".

האישה המבוהלת שאחזה בילדתה הקטנה ניסתה להניא אותו ממעשיו אך ספגה ממנו בעיטה בבטן ועוד מכות שגרמו לה לחבלות בפנים ובקרקפת. האישה החלה לצעוק לשכנים שיזעיקו עזרה, אך הדירה שהחלה להתמלא בגז הייתה נעולה ואף אחד לא יכול היה להיכנס אליה.

בשלב זה אחת השכנות נזכרה שיש לה מפתח לדירה שהאישה נתנה לה למקרה חירום, ומיהרה להיעזר בו כדי לפתוח את הדלת. האישה והבת נמלטו מהדירה והבעל נעצר על ידי שוטרים שהוזעקו למקום.

בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום וכעת יש להמתין ולראות כיצד יתפתח הדיון והאם יוחלט להעמידו לדין או לקבוע שאינו כשיר נפשית.