צילום: רונן כרם שני אלטר, שעברה להתגורר בראשון לציון לפני כחודש, 'זכתה' לקבלת פנים חמימה במיוחד. לטענתה, במהלך העברת החפצים לביתה החדש בעיר, לקחו עובדי ניקיון של העירייה נדנדה יקרת ערך שהייתה בחצר וזרקו אותה לאשפה. אלטר פנתה לעירייה, זכתה לטענתה ליחס מזלזל ולכן החליטה לפנות למשטרה.

תושבים למועצה לישראל יפה: בת ים מכוערת

"לפני כחודש עברתי להתגורר בראשון לציון והעברתי את כל חפציי, בהם נדנדה די גדולה שנאלצתי לפרק לשני חלקים", היא מספרת. "חצי מהנדנדה הצלחתי להכניס לבית ואילו את החצי השארתי בחנייה הפרטית. כמה ימים לאחר מכן הגיעו עובדי ניקיון של העירייה, נכנסו לחנייה ולקחו את הנדנדה בלי לשאול ובלי להודיע".אלטר פנתה לעירייה כדי להתלונן. "אמרו שאקבל פיצוי, אחר כך התחילו להכחיש את המעשה ואמרו שהם לא עשו שום דבר כזה, עד שבסוף הם אמרו שזו מילה שלי מול מילה של העובדים, ושאם אני רוצה אני יכולה ללכת להתלונן במשטרה ולהגיש תלונה על גניבה".

לדברי אלטר, מדובר בנדנדה שהשווי שלה הוא כ־4,000 שקל. "זה ממש מבאס אותי. טרטרו אותי והעבירו אותי מהאחד לשני. זה מרתיח, למה שייכנסו אליי הביתה? למה שייקחו חפצים אישיים שלי? באיזו חוצפה הם עושים זאת? פשוט לא יאמן".

אלטר מספרת כי גמלה בה ההחלטה להתלונן במשטרה. "הגיע עובד מטעם העירייה ואמר שזה לא באמת אכפת לו, הוא בא לדבר איתי רק כי הוא חייב ושמצדו אלך להגיש תלונה במשטרה. אז החלטתי להקשיב לו וללכת להגיש תלונה. אם צריך אני גם אתבע אותם בבית משפט".

מהעירייה נמסר בתגובה: "צוות העירייה פעל כהלכה במקרה המתואר. משהוגשה תלונה למשטרה – נמתין לתוצאותיה".