צילום: shutterstock תושב ראשון לציון, בסוף שנות השלושים לחייו, ניהל זמן רב מערכת יחסים מחוץ לנישואין. כשהתברר לו שהמאהבת נכנסה להריון, הוא דרש ממנה לעשות הפלה מחשש שהדבר יסגיר את מעשיו. כעת הוא נמצא במעצר ומואשם שאיים כי יהרוג אותה אם תסרב לבקשתו.

האסיר: לא אני האבא אלא אסיר אחר

במשך תקופה ארוכה ניהל תושב העיר רומן מהצד עם צעירה שידעה כי הוא נשוי. מערכת היחסים נשמרה בסוד במשך כמה שנים והשניים המשיכו לקיים את הרומן שלהם רחוק מעיני כל.

לפני כחודשיים, סיפור האהבה הסודי השתבש כאשר האישה גילתה כי היא הרה. הצעירה מיהרה לחלוק את המידע המרעיש עם המאהב שלה. היא סברה שהוא לא ישמח מאחר שהוא כבר בעל משפחה, אך היא בשום אופן לא ציפתה לתגובה חריפה כל כך.הגבר מיהר לדרוש מן המאהבת הצעירה לגשת באופן מידי לרופא ולבצע הפלה. הוא טען שאם יוולד להם ילד, הדבר עלול לסבך אותו ולחשוף את מערכת היחסים האסורה בין שניהם. האישה לא הגיבה לדרישה זו והחליטה להמשיך את ההריון.

לפי כתב אישום שהוגש נגד הגבר, חודש לאחר מכן, בשעות הערב, הוא התקשר לאישה וביקש לברר היכן היא נמצאת. האישה, שהייתה באותו הזמן באחת מבדיקות ההריון השגרתיות, השיבה כי היא נמצאת בקופת חולים וממתינה לתור שלה. הגבר, שהיה בטוח בתחילה שהיא הקשיבה לדבריו ועברה הפלה, החל לצעוק עליה ואיים כי אם היא תביא את הילד לעולם, הוא "ישחט אותו ולאחר מכן יהרוג גם אותה".

האישה המבוהלת לא האמינה שזו הייתה התגובה של הגבר שאותו היא אהבה זמן רב, ולמרות בקשותיה להניח לה להמשיך בהריון הוא הוסיף לאיים כי בשום אופן לא ישלים עם היוולדו של ילד משותף וכי אם לא תעשה כדבריו הוא יפגע בשניהם. בשלב זה החליטה האישה לפנות למשטרה, שם התלוננה על האיומים מצד המאהב לשעבר.

בעקבות זאת נלקח הגבר לחקירה שאחריה נשלח למעצר, מה שחשף את הסוד שכה התאמץ להסתיר. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין איומים.