צילום: shutterstock ילדה בת 11 מראשון לציון ספגה מכות ועברה התעללות פיזית ונפשית על ידי אחיה החורג. הסיבה: הוא דרש ממנה שלא לצאת מהבית עם שמלה חשופה מדי לטעמו. האח המכה נעצר והוגש נגדו כתב אישום.

בני 13 תקפו ילדים בשביל 12 שקלים

על פי כתב האישום, לפני כשלושה שבועות החליטה הילדה, יחד עם אמה, לקנות שמלה חדשה לקראת חתונה שהתקיימה במשפחה. תמונת השמלה הוורודה נשלחה לבני המשפחה בטלפון נייד.

האח החורג, בן 36, לא אהב את העיצוב, שלטעמו היה חשוף מדי, והגיע לבית הילדה. הוא דרש מהאם להראות לו שוב את התמונה של השמלה בטלפון.

לאחר שנחשף לתמונה פעם נוספת, הוא התפרץ לחדרה של הילדה והחל להכות אותה וסטר לה בחוזקה בפניה. האם, שביקשה להגן על בתה, נכנסה לחדר והחלה להכותו באמצעות מטרייה. היא דרשה ממנו לעזוב את הבת אך הוא חטף ממנה את המטרייה והיכה איתה את הילדה.הילדה דיממה בכל פניה ואף הרטיבה את בגדיה בשתן כתוצאה מהטראומה. היא ניצלה רגע של הפוגה ומיהרה לברוח לדירת השכנים, שם התקשרה למשטרה, ותוך שהיא ממררת בבכי הזעיקה את השוטרים לעזרה.

השוטרים שהגיעו למקום עצרו תוך זמן קצר את האח החשוד והעבירו אותו להמשך חקירה. מאז האירוע האלים הוא נמצא במעצר ובשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפת קטין ותקיפה סתם.

האח החורג צפוי לרצות תקופת מאסר ארוכה נוכח חומרת העבירה, ולנוכח העובדה שיש לו עבר פלילי שבגינו הוא אף ריצה עונשי מאסר.