צילום: shutterstock תושב ראשון לציון כבן 40 היכה באכזריות את אמו הקשישה, רק בשל דיבורה האיטי והמבולבל כתוצאה ממחלת אלצהיימר מתקדמת ממנה היא סובלת. האיש הודה בחקירתו במיוחס לו, אבל לא הביע חרטה. הוא אף הצהיר שלא יירגע עד שישלח אותה לקבר.

בן 12 הציל את אמו מהתעללות ממושכת

הבן ביקר את אמו, קשישה כבת 73 המתגוררת במרכז העיר וניסה לשוחח עמה. לאם, שסובלת מאלצהיימר מתקדם, יש מטפלת צמודה והיא זוכה לתמיכה של סייעות מטעם אגף הרווחה. היא לא הבינה את דברי בנה והשיבה לו בצורה מבולבלת.

התשובות הלא ברורות והרעשים שהוציאה האם מפיה הצליחו להוציא את הבן מדעתו. הוא החל להכות אותה מכות נמרצות בפנים, גרם לשברים בגולגולתה ולחבלות בכמה מקומות בגופה. על פי החשד, הוא היכה אותה כמה פעמים במהלך אותו ביקור.לאחר כמה שעות, כאשר הבן עזב את הבית והמטפלת חזרה לטפל באם, היא מצאה אותה כואבת ובוכה, מספרת לה שהיא הותקפה על ידי בנה. מטפלות נוספות של חברת הסיעוד הגיעו לברר את העניין ומיהרו לשלוח את האישה לבית החולים, שם היא מאושפזת עד היום.

שוטרים מתחנת ראשון לציון נשלחו לביתו של הבן ומצאו אותו מוכן למעצר, לא מופתע ואף עומד מאחורי מעשיו האכזריים. לטענתו, הוא לא יכול היה לסבול את הצרחות שהשמיעה האם ואת התשובות המבולבלות שלה, שהפכו אותו לעצבני. כמו כן הוסיף שרק כשהוא ישלח את אמו לקבר הוא יוכל להיות רגוע.

אמירות אלו הספיקו לשוטרים ששלחו אותו להמשך מעצר ולאחר מכן להגשת כתב אישום חמור בגין תקיפת זקן.