צילום: shutterstock אישה מראשון לציון בתחילת שנות ה־40 לחייה, בסך הכל רצתה למצוא אהבה ולא תיארה לעצמה שהחיפוש אחריה יעמיד אותה בסכנת חיים. באמצעות מיזם שידוכים טלפוני היא הכירה גבר, שאחרי כמה שיחות טלפון כבר איים לרצוח אותה וכל גבר שיתקרב אליה.

מחווה מוזרה: פרץ לבית השכנה כדי לנקות אותו

האישה שחיפשה זוגיות יציבה, ניסתה את מזלה באמצעות מיזם טלפוני, שבו אפשר לקבל פרטים על בני זוג פוטנציאליים ממאגר גדול של שמות, ולאחר מכן ליצור איתם קשר טלפוני. אם השניים מרגישים שיש ביניהם חיבור, הם יכולים לתאם מפגש בתקווה שהשידוך יצליח.

על פי כתב האישום שהוגש נגד תושב ראשון לציון כבן 41, אחרי כמה שיחות טלפון עם האישה שהתקשרה אליו, הוא כבר הצליח להיקשר אליה באופן אובססיבי.
לקראת חודש אוקטובר 2015, בשעה שהשניים שוחחו בטלפון, הגיע אחד הידידים של האישה לבקר אותה והיא נישקה אותו על לחיו. קולות הנשיקה נשמעו גם מהצד השני של הטלפון, דבר שגרם להתקף זעם אצל הגבר.כאשר האישה שאלה אותו מדוע הוא כועס, הוא ענה לה שאינו מוכן שתתנהג ככה והוא עוד ירצח את כל הידידים שלה. איום זה הצליח להרתיע את האישה, אך היא לא עשתה בקשר לזה שום דבר באותו רגע.

למחרת השניים שוב שוחחו ביניהם, ואז הצהיר הגבר כי הוא אוהב אותה, ואם מישהו אחר יעז לדבר איתה - הוא ירצח אותו. בהמשך הוסיף הגבר לאיים ואמר: "אם תלכי עם אחר, אני אמצא אתכם וארצח את שניכם".

האישה המפוחדת סיפרה זאת לאחד הידידים שלה, והוא התקשר לגבר ודרש ממנו לעזוב אותה לנפשה, אך גם הוא זכה לאיומי רצח. בשלב זה נעשתה פנייה למשטרה והגבר המאיים זומן לחקירה. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בשל איומים.