צילום: shutterstock תושבת ראשון לציון קיבלה שירותי ניקיון בחינם מהשכן ה"אדיב" שלה, שנכנס ללא רשות לביתה, ניקה וסידר אותו. העזרה הזו עלתה לו במעצר ובכתב אישום שהוגש נגדו השבוע בבית משפט השלום בראשון לציון.

8 שנים מטרידה אישה ש"גנבה" לה את הגבר

על פי כתב האישום, לפני כשבועיים, בעת שהאישה יצאה מביתה, היא השאירה את מפתח הבית מתחת למלונת הכלב, מעשה שלא חמק מעיניו של השכן. תוך זמן קצר הוא טיפס מעל הגדר, לקח את המפתח ושכפל אותו.

לאחר מכן הוא נכנס לבית השכנה ללא כל הפרעה, ניגש לחדר של שתי בנותיה הקטנות וסידר את המיטות שלהן. בהמשך הוא עבר ברחבי הבית, ניקה אבק וסיים לאחר עבודות ניקיון שנמשכו כחצי שעה. כנראה שהעבודה הקשה גרמה לו להתעייף ולחוש רעב שכן אחרי שסיים הוא לקח ארבע ביצים מהמקרר.באותו יום לקראת השעה 17:00 אחר הצהריים, פגש השכן את בעלת הבית ועדכן אותה שמעתה אין לה שום צורך להזמין אנשי ניקיון, כי הוא מוכן בכל רגע שתרצה להיכנס אליה הביתה ולנקות. השכנה ההמומה לא ידעה שהוא ביקר אצלה בבית ולא הבינה במה מדובר, ופטרה אותו באיומים שלא יעז להתקרב אליה, אל משפחתה ואל ביתה.

למחרת, כשבני הבית יצאו לדרכם, השכן נכנס שוב והחל לסדר את מיטות הילדות ולאחר מכן ניקה את החדר שלהן. בהמשך הוא נכנס לחדר ההורים, שאב אבק ועשה בו סדר מופתי. לקינוח, הוא לקח את ערימת הבגדים וקיפל אותם לתפארת.

בהמשך, כך על פי כתב האישום, הוא לקח תמונות מגנט שהיו על המקרר ובגדי הלבשה תחתונה של אם המשפחה ואחת הבנות. כשחזרה האם הביתה היא הבינה שלא מדובר בגמדים או בפיה טובה והחשד כלפי השכן התעורר מיד.

המשטרה עצרה את השכן שהודה במיוחס לו. כעת נבדקת שפיותו ומצבו הנפשי, ולמרות הרצון הטוב שגילה הוא מצא את עצמו מבלה את הימים האחרונים בתא המעצר.