זוג חברות המתגוררות יחד בדירה בבניין מגורים בראשון לציון, מצאו את עצמן תחת מתקפת קללות ואיומים מצד השכנה ושני בניה, שחשדו כי השתיים מנהלות מערכת יחסים רומנטית.

צילום המחשה: shutterstock

לפי כתב אישום שהוגש נגד האם ובניה, שתי הדיירות סובלות מהתנכלויות חוזרות ונשנות מצד השכנים, שהגיעו עד כדי אלימות של ממש. כך באחת הפעמים אחד הבנים, בשנות ה־20 לחייו, השליך ביצה על אחת הדיירות. בעקבות האירוע התפתחו חילופי דברים בין הדיירת לצעיר שאליהם הצטרפה אמו שצעקה לעבר השכנה: "אני אדאג שהבית שלך יישרף".

בנה הוסיף ואיים להרוג את הכלב שהשתיים מגדלות והמשיך ליידות ביצים לעבר השכנה, בעוד אמו זורקת אבנים אל עבר הבית שבו מתגוררות השתיים וגורמת לשברים בתריסים.

בעקבות האירוע הגישו שתי הצעירות תלונה במשטרה. למחרת בבוקר פגשה האם את אחת השכנות והחלה לקלל אותה. לפי כתב האישום איימה האם: "אני ארצח אתכן שתי לסביות. אדאג לכך שאתן תעשו תאונת דרכים ותמותו". בהמשך איים גם אחד הבנים על הדיירות ואמר: "אם אמא שלי תילקח לתחנת המשטרה אני אשחט את שתי הלסביות האלה".

בעקבות המשך האירועים האלימים, שוב הזעיקו שתי הנשים את השוטרים, והם עיכבו את שלושת בני המשפחה לחקירה. נוכחות השוטרים לא הבהילה את השלושה, שהמשיכו בסדרת האיומים וההקנטות. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד שלושת בני המשפחה בגין איומים ותקיפה.