כמעט בסודי סודות ובלי פרסומים ראוותניים כפי שהיה נהוג בעבר, חזר הסופרלנד לעבוד לאחר תקופת סגירה ממושכת. הורים שביקרו השבוע מספרים: "הגענו במקרה כי חשבנו שעוד סגור, פעם ראשונה שלא היו תורים למתקנים". 

סופרלנד ראשון לציון |צילום אבי מועלם

עיר השעשועים של ראשון לציון נחשבת מדי חופש גדול ליעד אטרקטיבי עבור ילדי ישראל, והיא עמוסה בקייטנים, אך הפעם מדווחים מבקרים שהעומס במקום נמוך במיוחד. אולי בשל העובדה שמעטים ידעו שהאתר נפתח בשנית לאחר שהיה סגור חודשים ארוכים. בשל כך הוא גם לא נכלל בתכניות הביקור של רוב הקייטנות.

כזכור, בחודשים האחרונים, כולל בחופשת הפסח הנחשבת לאחת התקופות המבוקשות בשנה, היה הסופרלנד סגור מפעילות. אחת הסיבות לסגירה, כפי שדווח בתקשורת הייתה סכסוך בין הבעלים והמנהלים שיושבים בחו"ל לבין ההנהלה בישראל. 

בשבועות האחרונים נפתח המקום מחדש למבקרים, אך השיווק והפרסום האגרסיבי שהורגלנו אליו מדי קיץ נעדר הפעם. בשיחה עם מחלקת השיווק של הסופרלנד נאמר ל"מיינט ראשון" כי המקום אכן נפתח בתחילת החופש, ולאחריו הוא צפוי להמשיך ולפעול במתכונת שהייתה נהוגה עד כה, דהיינו בשבתות ובחגים.

לשאלה מדוע המקום היה סגור עד עכשיו סירבו להגיב ואמרו כי מדובר בעניינים פרטיים של בעלי המקום.

סופרלנד ראשון לציון. השבוע לא היו תורים | צילום: אבי מועלם

שיחה עם הקופות במקום מעידה על הלחץ המופחת במקום שאינו טיפוסי לאמצע הקיץ. כאשר ביקשנו לדעת מתי ניתן להגיע, ומתי ישנו יום סגור לקבוצות מאורגנות כמו קייטנות או ועדי עובדים, הוסבר לנו שהמקום פועל במשך כל ימות השבוע, ניתן להגיע תמיד, ואין ימים סגורים. עלות כרטיס אגב, 120 שקלים לאדם.

"היינו שם אתמול אחר הצהריים", מספרת תושבת ראשון לציון ואם לשניים. "היה ממש שקט, ולא היו תורים במתקנים. זה היה די מוזר ואפילו חשוד בעינינו כי בכל זאת אנחנו באוגוסט. תקופה שבשנה שעברה אי אפשר היה למצוא מקום אפילו בחנייה, שלא לדבר על תורי הענק למתקנים. הגענו לשם די במקרה, לא כי ראינו פרסום או משהו, אבל בסוף מאוד נהנינו. זה היה כמעט כאילו פתחו את המקום בשבילנו".