צילום: shutterstock מסיבת סיום בגן ילדים בראשון לציון הסתיימה באופן לא נעים במיוחד, אחרי ששני הורים לילדים בגן החליפו ביניהם מהלומות לעיני הילדים ההמומים. המשטרה הוזעקה למקום וכתב אישום הוגש נגד האישה שהשתתפה בקטטה.

כאשר מדברים על 'הישראלי המכוער', אפשר לכלול בהגדרה גם את האירוע שהתרחש לפני כארבעה חודשים, במקום שבו אמורים ללמוד על סובלנות ויחס מכבד לזולת - גן ילדים. בשעות הבוקר הגיעו ההורים למסיבת הסיום של ילדיהם הקטנים. המסיבה התנהלה על מי מנוחות וההורים נהנו מכמה שעות של נחת, במהלכן הילדים הציגו בפניהם ריקוד ושיר שלמדו לכבוד המפגש.

במהלך האירוע החלו חילופי דברים בין אמא של אחד הילדים לבין אבא נוסף שהתיישב לידה, על רקע מגע ביניהם שנוצר בלא כל כוונה. בשל הטונים הצורמים שאליו הגיע הוויכוח, יצאו השניים מהגן. בחוץ, לאוזני הילדים, נשמעו קולות רמים וצעקות.

לאחר כמה דקות החלה האם להכות את האבא ההמום, שרטה והכתה אותו באגרופיה, תוך שהיא מקללת ללא הרף. האבא ניסה להימלט ממנה ונכנס לרכב שלו, אך האמא נכנסה אחריו לרכב והחלה לזרוק ממנו חפצים שהיו בתוכו.האבא ביקש ממנה להירגע אבל האלימות נמשכה, כולל תלישת חפצים שהיו מקובעים ברכב, כמו מתקן דיסקים שבתוכו היו דיסקים רבים. האבא ניסה למשוך את האישה החוצה מתוך הרכב, אך לא הצליח.

לאחר דקות ארוכות שבהן העימות האלים התרחש לעיני הילדים, הגיעה למקום אמה של האישה שהתפרעה והצליחה להשתלט עליה ובכך מנעה מעשי אלימות נוספים.

האב, שסיים את מסיבת הסיום כשהוא מוכה וחבול, הזמין למקום משטרה והגיש תלונה נגד האישה. בשבוע שעבר הוגש נגדה כתב אישום בגין תקיפה והיזק מכוון לרכוש.