צילום: shutterstock גבר מראשון לציון, הבין בדרך הקשה מה המחיר של קנאה מוגזמת לאשתו. האיש, בן 34, עבר על המכשיר הסלולרי של אשתו, והבחין בחילופי מסרונים בינה לבין מנהל החנות שבה היא עובדת. על אף העובדה שמדובר היה במסרונים תמימים, הגבר לא אהב את העובדה שהתכתבה עם גברים אחרים, ואיים על בעל החנות שיהרוג אותו.

בכתב אישום שהוגש נגדו לפני מספר ימים נטען כי בתחילת חודש פברואר הבחין הנאשם בחילופי מסרונים בין אשתו לבין מעסיקה. הגבר שלא רצה שאשתו תיצור קשר עם גברים שהם לא הוא, לא היה מוכן לקבל את דבר ההתכתבות בין השניים, והחליט לפנות ישירות לבעל החנות ולאיים עליו.כבר למחרת קיבל בעל החנות שיחת טלפון. בצידו השני של הקו היה הנאשם שאמר לו: "איפה אתה עכשיו? אני בא ואליך ואתה תשלם על זה". בעל החנות שלא הבין על מה מדובר, ענה כי הוא עסוק ושידבר איתו מאוחר יותר, מה שגרם לבעל הקנאי להתעצבן עוד יותר. כעבור דקות ספורות קיבל בעל החנות הודעה מהנאשם שבה היה כתוב: "אני בדרך לחנות שלך עם בורר. אתה לא הבנת איזו טעות עשית ואתה רק מזיק לעצמך עוד יותר. אני במקומך הייתי הולך למשטרה".

בעל החנות הבין שמדובר באיום רציני, ניגש לתחנת המשטרה והגיש תלונה על איומים. תוך כדי שיחה עם השוטר, התקשר אליו הנאשם פעם נוספת, החל לאיים עליו ולספר שהיה אצלו בחנות ושאם צריך, הוא גם יגיע אליו הביתה ויגרום לו לשלם על ההתכתבויות עם אשתו. השוטר ששמע את האיומים, לקח את הטלפון והציג את עצמו, אך גם הוא ספג קללות. בשלב זה נשלחו שוטרים לביתו של הנאשם, אשר הובא לתחנת המשטרה ולאחר מכן הובל למעצר.