תושבת ראשון לציון נעצרה בחשד שאיימה על בעלה בסכין, אחרי שסרב לדרישתה להחזיר את ילדתם מהגן. במקביל, הוגש נגד הבעל כתב אישום בגין איום ברצח על אשתו במקרה אחר, כאשר ניסתה למנוע ממנו לצאת מהבית.

לבני הזוג, באמצע שנות ה־20 לחייהם, יש ילדה משותפת כבת ארבע. בנוסף הם מגדלים את בתה של האישה מנישואיה הקודמים. לפי הנטען בחודש אפריל האחרון לקראת השעה 14:00 בצהריים, ביקשה האישה מבעלה שייסע להביא את ילדתם הקטנה מהגן.

הגבר שהיה עייף, סרב לבקשתה והשיב לה שתלך בעצמה. האישה התרגזה והחליטה שלא לוותר לו, שלפה סכין מהמגירה, נופפה בה לנגד עיניו ואיימה: "אתה רואה את הסכין הזו? אתה רואה מה יש לי ביד? עכשיו לך תביא את הילדה".האיום הנחוש הזה כנראה השיג את מטרתו מאחר שהבעל הביא לבסוף את הילדה מהגן, אך במקביל הגיש תלונה במשטרה.

בבית משפט השלום בראשון לציון, מתנהל בימים אלה דיון בכתב אישום שהוגש נגד הבעל. על פי כתב האישום, באחד הימים הוא חזר לביתו והודיע שהוא מתארגן ויוצא עם חבריו לבילוי לילי. האישה דרשה ממנו להישאר עימה בבית ולעזור לה, אך הוא התעקש לצאת, איים עליה שאם לא תתן לו ללכת לבלות הוא ירצח אותה והוסיף שלל קללות.

כעת, בני הזוג שחיי הזוגיות שלהם כנראה ידעו ימים יפים יותר, מתמודדים כל אחד מול הליך משפטי נפרד בבית משפט השלום בעיר.