עיכוב של חצי שעה בפתיחה וחוסר בכוח אדם, יצרו הבוקר (ראשון) מהומה בפתח משרד הרישוי בראשון לציון. הממתינים מדווחים על למעלה ממאה איש שהמתינו בתור, מה שהוליד צעקות ועימותים עם איש האבטחה. 

משרד הרישוי הבוקר. שעות בתור | צילום מסך

שעת הפתיחה המוצהרת של משרד הרישוי בראשון לציון היא שמונה בבוקר, אך תושבים שהגיעו הבוקר גילו שהמקום סגור. קבלת קהל החלה רק בשמונה וחצי, וכאשר הדלת נפתחה קיבלה את הבאים עובדת משרד אחת, מה שגרם להתארכות התור ומהומה בקהל. 

ולד קפוסטין, תושב ראשון לציון, מספר שהגיע במיוחד בשבע וחצי בבוקר כדי להימנע מעמידה ממושכת בתור, אך הופתע לגלות שהמשרד לא נפתח כצפוי. "הגעתי בשבע וחצי והתקבלנו רק בתשע וחצי, כשכל הזמן הזה הייתה רק נציגה אחת", הוא אומר.

"בשעה שמונה בבוקר הגיע נציג, ואמר שיש עיכוב עם הפתיחה ולא ברור מה יקרה ואם בכלל המשרד ייפתח. שאלנו אותו למה, ומה קרה אבל הוא ענה שלא יודע, ולאחר מכן הלך", מספר קפוסטין. "במקום הצטברו כבר למעלה ממאה איש, ועל כולם הייתה רק נציגה אחת שהייתה אמורה לטפל בכולם. יש אנשים שהזמינו תור דרך האינטרנט או חיכו משעה מוקדמת בבוקר, עדיין ישבו שעות כדי שיטפלו בהם". 

הממתינים שנאלצו לחכות שעות ארוכות הפנו את טענותיהם לאיש הביטחון, שלא יכול היה לעשות דבר. במקום פרצו צעקות ועימותים, אך את זמן ההמתנה זה לא חסך. 

ממשרד התחבורה נמסר בתגובה: "בעיית כוח האדם בסניף ראשון לציון מוכרת למשרד התחבורה. סניף זה מופעל על ידי עיריית ראשון לציון. משרד התחבורה פועל בימים אלה להסדרת הנושא מול העירייה". 

כך זה נראה הבוקר (29.7.18):