לאחר שהבחינה כי מצבו הרפואי הולך ומתדרדר, לקחה תושבת ראשון לציון את כלבה האהוב לווטרינר. אלא שלטענתה כלבה זכה לטיפולים מיותרים שעלו לה ביוקר וכלל לא הועילו. כעת היא דורשת מהווטרינר לפצות אותה.

צילום: shutterstock

לדברי האישה, לפני כחודשיים וחצי היא הבחינה שהכלב שלה מקיא ללא הפסקה ולכן מיהרה איתו למרפאת חיות בעיר. האישה מספרת כי התופעה החלה לאחר שערב קודם לכן, בעת שטיילה עם כלבה בגינה ציבורית הוא נתקל בחולדה והרג אותה והיה חשש שהורעל

לטענת האישה, כאשר התייצבה במרפאה הורה מנהל המרפאה לעשות לכלב את כל בדיקות הדם הרלוונטיות, אך ציין בפניה כי מאחר שמדובר ביום שישי העלויות לכך יהיו כפולות. האישה שחששה לבריאותו של הכלב הסכימה אולם מאוחר יותר הגיעה למסקנה כי הווטרינר ניצל את מצוקתה כדי לגבות ממנה כסף רב לחינם

כך למשל, היא טוענת חלק מהבדיקות שבוצעו לא היו הכרחיות ועל חלקן היה ניתן לוותר. עוד היא טוענת שבמרפאה סגרו את הכלב שלה בתוך כלוב, ללא מים או שמיכה, בעוד שבמהלך היום, הוא הוחזק בכלוב בטמפרטורה גבוהה.

האישה טוענת כי במהלך ימי הטיפול אף הפחית הכלב כשלושה קילו ממשקלו ובסופו של דבר לא הצליח להתאושש ומת. האישה תובעת מהווטרינר לפצות אותה בסכום של 5,000 שקל.