נצפה בזכות מצלמות האבטחה | צילום מסך

כנראה שאין זוג מקומי שלא ביקר לפחות פעם אחת בחוף ראשון לציון בשעות החשיכה בחיפוש אחר רגעי רומנטיקה ואינטימיות. ביניהם היה גם הזוג הזה, שהרחיק לכת בענייניו, לא ידע שהחוף מרושת במצלמות אבטחה, ויש מי שאורב לו. 

המקרה המדובר ארע לקראת השעה שתיים בלילה, כשבחוף הים של ראשון לציון לא היה איש. זוג שחיפש לעצמו מקום שקט להתבודדות אינטימית, הגיע למקום. פרש שמיכה על החוף והחל לעסוק בשלהם. 

בשלב זה הגיע למקום גבר, נתין זר מאריתראה, והחל להתקרב אל השניים. כאשר הבחין שהם עסוקים מאוד אחד בשני ולא שמים לב אליו. הוא ניגש עד למרחק נגיעה, והחל לחטט בחפציהם האישיים. שם ניסה למצוא דבר ערך לגנוב.

בני הזוג העסוקים לא הרגישו דבר מהמתרחש סביבם, אך מצלמות האבטחה הפרושות בחוף הים, כמו בכל ברחבי העיר, היו עירניות יותר. את ההתרחשות ניתן לראות היטב בסרטון מצלמת האבטחה (שנמצא בהמשך). פקחים של החברה העירונית נשלחו מיד למקום כדי לעצור את הגבר. בחיפוש על גופו לא נמצא דבר, אך בני הזוג טענו שהוא ככל הנראה לא מצא אף חפץ יקר ערך שהיה ראוי להיגנב.

השניים הוסיפו ואמרו שעד שהפקחים הסבו את תשומת ליבם למתרחש, הם כלל לא ידעו שמישהו חיטט בחפציהם האישיים ועמד כה קרוב אליהם.

בחברה לביטחון של ראשון לציון מציינים שאין מדובר במקרה חריג. לדבריהם, זוגות אוהבים רבים חושבים שהם אינם נראים על חוף הים ומאמינים שיוכלו למצוא בו פרטיות, אך ישנם גנבים שסימנו אותם כקהל היעד שלהם. אותם גנבים מגיעים במיוחד לחוף בשעות הלילה המאוחרות כדי לאתר אותם ולשים יד על חפציהם. אז בפעם הבאה, היו עירניים. 

סרטון מצלמת האבטחה שתיעד את ההתרחשות: