המחשה: ShutterStock תושב ראשון לציון, בן 49, נמצא במעצר בית לאחר שלפי החשד נהג באלימות כלפי אשתו ואף איים להרוג אותה. בתחנת המשטרה כבר רגילים לשמוע תלונות של נשים מסוג זה, אבל הפעם גם החוקרים הופתעו כאשר שמעו מהי הסיבה לריב בין בני הזוג - אי שביעות רצונו של הבעל מסוג החלב שאשתו קנתה וכעסו על כך שנאלץ לשתות חלב שלא לטעמו.

מי יגן על נשות רמלה מרצח על כבוד המשפחה?
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

על פי החשד, לפני כשבוע וחצי חזרה האישה לביתה אחרי שערכה קניות עבור משפחתה. האישה, שנמצאת בחודש השמיני להריונה, ערכה את הקניות בקושי רב, מאחר ובשלב זה של ההריון היא כבר מתקשה להתנייד. אולם למרות מצבה, בעלה ואבי שתי ילדותיה לא העריך מספיק את העובדה שהלכה לקניות ועיקם את האף כשהבחין בחלב שקנתה.

האישה לא אהבה את תגובתו ובין השניים התפתח ריב, שבמהלכו צעק הבעל שהוא לא סובל את סוג החלב הזה, והוא נאלץ לשתות מוצר שאינו נסבל עליו. האישה הכעוסה אמרה לו שאם יש לו בעיה עם הקניות, היא יכולה לעזוב את הבית ושייקח זאת בחשבון אם הוא "כזה גבר", כלשונה.

הבעל לא אהב את האיומים על עזיבה, התקרב לאשתו וצעק לעברה שאם תרצה - אז שתלך ולא תאיים. ואכן, האישה הלכה לחדר וסיננה שהיא תעזוב את הבית עם הילדות.בשלב זה התקרב אליה הבעל בצורה מאיימת, דבר שהפחיד אותה מאוד, ואמר לה שאם היא תעזוב את הבית עם הילדות - זה יהיה רק עם כדור תקוע לה בראש.

האישה המבוהלת יצאה מהבית וניגשה מיד להתלונן בתחנת המשטרה. זמן קצר לאחר מכן הופיע הבעל בתחנה כדי למסור עדות, ובתוך ימים ספורים הוא יישב על ספסל הנאשמים, אחרי שהוגש נגדו כתב אישום בגין איומים. בינתיים הוא מצוי במעצר בית.