צילום: shutterstock

                  

תושב ראשון לציון נעצר על ידי המשטרה ושוחרר למעצר בית רק אחרי ששכנתו היתה מוכנה לערוב לו ולשכן אותו אצלה בתקופת המעצר. על טוב הלב שלה היא משלמת, לטענתה, באיומים והטרדה מצד אשתו הטוענת שהיא מנהלת רומן עם בעלה. 

לפני כחודש נעצר הגבר על ידי המשטרה בחשד לעבירות סמים. בטרם ההחלטה אם להגיש כתב אישום או לא, הוחלט כי הגבר ישוחרר למעצר בית. לאחר חיפוש משכן עבורו, התנדבה שכנתו של האיש לארח אותו אצלה לתקופה קצרה עד שיוחלט מה יעלה בגורלו. אלא שלדברי האישה, במקום לזכות למילות תודה על הנדיבות שבמעשה שלה, היא מצאה את עצמה תחת מתקפה בלתי פוסקת מצדה של אשתו של הגבר, שמאשימה אותה בפיתוי בעלה ובניהול רומן עימו.

לדברי השכנה, במהלך החודש האחרון, החלה לקבל מהאישה מסרונים רבים ובהם האשמות ודרישה להתרחק מבעלה. השכנה ניסתה להסביר כי אין שום דבר בינה לבין הבעל כי היא רק ביקשה לסייע לו במצוקתו אך המשיכה לקבל איומים וההטרדות אף הלכו וגברו.

השיא היה לטענת השכנה כאשר במהלך יום העצמאות היא יצאה לבלות בפארק העירוני ולפתע הבחינה באשתו של הגבר כשהיא עוקבת אחריה ומתחקה אחר צעדיה. כמו כן, השכנה טוענת שהאישה השיגה את מספר הטלפון בבית, והיא מתקשרת אליו בשעות לילה מאוחרות ומנתקת.

לדברי השכנה, הגבר כבר אינו מתגורר אצלה ועבר לרצות את עונש מעצר הבית אצל אמו, אך היא עדיין ממשיכה לסבול מהטרדות והצקות שאף מפריעות לעבודתה.

בעקבות חשש זה פנתה האישה לבית המשפט וביקשה להוציא צו הרחקה לאישה. בבית המשפט טענה האישה כי היא מעולם לא איימה על השכנה אלא רק קיללה אותה לאחר שקיבלה באמצעות הטלפון הנייד שלה תמונות של בעלה יחד עם השכנה. לטענתה, היא ובעלה אוהבים והיא דורשת שיתרחק ממנה.

בסופו של הדיון דרש השופט משני הצדדים להתרחק זה מזה והוציא צווי הרחקה הדדיים.