נתפס על חם | צילום מסך סרטון אבטחה באדיבות משטרת ישראל

כתב אישום הוגש נגד תושב נתניה שניסה לגנוב בושם מחנות ברחוב המכבים בראשון לציון, אך החמיר את הנסיבות כאשר במהלך ניסיון הימלטות, דרס מתנדב במדים.

בתום חקירת משטרה הוגש כתב אישום, באמצעות פרקליטות מחוז מרכז, נגד תושב נתניה בן 47, בגין דריסת מתנדב משטרה במדים, גניבה ועבירות נוספות.

מכתב האישום עולה כי בסוף החודש שעבר, גנב הנאשם בושם מחנות למוצרי פארם ברחוב המכבים בראשון לציון. המאבטח בחנות שהבחין בו, קרא לו לעצור אך הוא בתגובה נמלט לעבר רכבו שחנה בסמוך.

המאבטח שהבחין בניידת משטרה, ובה שני מתנדבים במדים, דיווח למתנדבים על המקרה, ואלה הגיעו לכיוון רכבו של החשוד וחסמו אותו עם הניידת.

המתנדבים קראו לנאשם לעצור וניסו לפתוח את דלת רכבו, אך הוא לא נענה לקריאותיהם, התניע את רכבו ונסע במהירות לאחור, פגע בעוצמה בניידת המשטרה, ובהמשך ביצע פניית פרסה חדה ופגע בעוצמה באחד המתנדבים.

כתוצאה מכך הוטח המתנדב על הכביש, והנאשם המשיך בנסיעתו תוך שהוא דורס את המתנדב, גורר אותו מתחת לרכב לאורך מספר מטרים ונמלט מהמקום.

המתנדב פונה לבית החולים 'אסף הרופא' כשהוא פצוע באורח בינוני.

פעילות חקירתית ומבצעית הביאה לאיתורו ולמעצרו של הנאשם בסמוך לביתו בנתניה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בראשל"צ, וכעת הגישה הפרקליטות כתב אישום בעניינו הכולל בקשה לחילוט רכבו, וכן בקשה לעצרו ולפסול את רישיונו עד לתום ההליכים בגין גניבה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, חבלה של ממש, נהיגת רכב בדרך נמהרת והפקרה לאחר פגיעה.

צפו בניסיון גניבה כפי שתועדה במצלמות האבטחה: 

(צילום באדיבות משטרת ישראל)