גנב על גלגלים: נכה בכסא גלגלים נעצר בחשד כי גנב מספר שעוני מים מבתים של תושבים בראשל"צ. האיש נעצר בתום מצוד איטי, כשניסה ככל הנראה למכור את מרכולתו.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

הכל החל כששני פקחים של החברה העירונית לביטחון, איתי חי־בכר וגיל בן נעים, הבחינו באיש במהלך סיור שגרתי בשכונת רמב"ם. התנהגותו של האיש שהכירו, התיק הגדול שהחזיק בידו בעת שהגיח מפתח של אחד הבניינים והחל בנסיעה מהירה – כל אלה עוררו את חשד הפקחים.

לאחר מעקב מרחוב בלפור ועד רחוב שמוטקין בראשל"צ הזעיקו הפקחים את המשטרה, שעיכבה את האיש. בחיפוש בתיקו נמצא רכוש רב החשוד כגנוב. בין היתר נמצאו בתיק 8 שעוני מים של חברת מניב, 5 שסתומי לחץ, 2 טבעות, טלפון סלולארי, כסף מזומן ותכשיט זהב.

נציג של חברת מניב הגיע מאוחר יותר לתחנת המשטרה ואישר את העובדה כי שעוני המים אכן גנובים. לאחר בדיקה מול המוקד העירוני עלה כי התקבלו כ־8 תלונות מתושבים על גניבת שעונים מבתיהם.

חי־בכר, אחד הפקחים: "הוא יצא מאחד הבניינים על הכסא במהירות, ראינו שהוא מזיע. נסענו אחריו בנסיעה איטית בלי שיידע. אחרי ארבעה קילומטרים בערך, הוא עצר, כנראה רצה למכור את המתכות לאחד המפעלים בסביבה. הזעקנו משטרה והוא נעצר. הבחור הזה מוכר לנו אישית כיעד של התחנה כפורץ. הוא ידוע כאחד הפורצים הטובים. יש לנו הרגשה שזו לא פעם ראשונה".

המשטרה מסרה בתגובה: "החשוד נעצר ושוחרר למעצר בית למספר ימים".