פיצוי על כאב: עובדת זרה מהפיליפינים תובעת גבר מראשון לציון שהורשע באונס שביצע בה לפני כשלוש שנים. בתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בראשל"צ, מבקשת העובדת לפצות אותה בסכום של למעלה ממיליון שקלים, בגין הנזקים, הצער והסבל שנגרמו לה.

בכתב האישום מתואר כי הנאשם התקשר אליה מספר פעמים לאחר מכן וניסה לשכנע אותה להיפגש עמו, אך היא דחתה אותו שוב ושוב בטענה כי אינה מעוניינת בכך. חלפו עשרה חודשים. בחודש דצמבר 2005 הגיע הנאשם פעם נוספת לדירה שבה עבדה התובעת לצורך ביצוע בדיקות דם.

במהלך שהותו בדירה, כך נטען בכתב האישום, הוא ניגש לתובעת, החל לחבק ולנשק אותה בכוח ובהמשך הפשיט ואנס אותה, תוך שהיא בוכה ומתחננת כי יחדל ממעשיו.

בית המשפט המחוזי בת"א גזר עליו עונש של שבע שנות מאסר בפועל ופיצוי בסך 35,000 שקל לתובעת, שלא שולם לה.
בתביעה שמגישה כעת הנאנסת, היא מבקשת פיצוי בגין כל הסבל שעברה מאז המקרה.

בתביעה נטען כי הנתבע גרם לה לאובדן הנאות החיים וכי היא מתקשה מאוד להירדם בלילה. גם כשהיא מצליחה להירדם היא ישנה מעט שעות מאחר והיא נזכרת בחוויות הנוראיות שחוותה.

התובעת טוענת כי מאחר ונתבע הורשע בעבירות המיוחסות לו, הוא חייב לפצות אותה בגין הנזקים הפיסיים והנפשיים שנגרמו לה. עוד היא טוענת כי אין שום סכום כספי אשר יוכל לפצות ולהשיב אותה למצבה טרם המעשים שנעשו בה.

למרות זאת, היא מבקשת מבית המשפט לפצות אותה בסכום של 450,000 שקל עבור כאב, סבל ואובדן הנאות חיים, 300,000 שקל בגין הוצאות רפואיות וטיפולים בעתיד ונסיעות ו-500,000 שקל עבור פיצויים עונשיים.

הנתבע מרצה כעת את עונש המאסר שהוטל עליו. לאחרונה הוא ערער לבית המשפט העליון על הרשעתו ודיון ראשון בעניינו התקיים בחודש שעבר.