תושב ראשון לציון גילה בדרך הקשה והכואבת שלפעמים עדיף לשמור על שתיקה ולא להעיר הערות לאנשים שאינך מכיר, משום שלעולם לא תצליח לצפות את תגובתם.

ניסה לצלם את מספר האופנוע | המחשה: Shutterstock

המקרה המדובר אירע לפני כארבעה חודשים לקראת השעה אחת בצהריים, בעת שמספר אנשים עמדו בתור לכספומט של בנק דיסקונט ברחוב רוטשילד.

תושב העיר שעמד והמתין עם כולם בתור הבחין כי הגבר שלפניו מנסה למשוך כסף מהכספומט כשעל ראשו קסדה ועל גופו מעיל רוח עבה. הגבר סבר שראוי להעיר לחובש הקסדה ואמר לו כי הוא נראה חשוד מאוד וביקש ממנו להסיר את הקסדה או לזוז מהתור.

חובש הקסדה לא קיבל את ההערה ברוח טובה והחל לקלל את הגבר קללות נמרצות וחריפות במיוחד ולאחר מכן עזב את התור והלך אל האופנוע שלו. לאחר דקה חזר שוב למקום ואמר לגבר שהעיר לו "היום אתה לא תוציא כסף", בעט בו בחוזקה ועזב את המקום.

הגבר המוכה לא ויתר והלך אחרי התוקף כשהוא מחזיק את מכשיר הטלפון הנייד שלו בניסיון לצלם את לוחית הרישוי של האופנוע. הרכוב הזועם ניסה להסתיר את לוחית הרישוי, אך כשראה שהגבר לא מרפה הוא הסיר את הקסדה והחל להכות באמצעותה את הגבר בראשו.

בעקבות המהלומות נפתח ראשו של הגבר והוא נאלץ להתפנות לבית החולים להמשך קבלת טיפול רפואי. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד רוכב האופנוע, צעיר בן 24 תושב העיר, בגין איומים ותקיפה הגורמת לחבלה.