הגבות גרמו לעוגמת נפש | צילום המחשה: shutterstock

אישה מראשון לציון הגישה לאחרונה תביעה נגד מכון קוסמטיקה ואיפור שביצע בה טיפול גבות קבוע. לטענתה, הטיפול היה רשלני וגרם לה עוגמת נפש עד כדי כך שבמשך שנים היא התביישה לצאת מהבית.

לפני כארבע שנים שמעה האישה על האפשרות לבצע איפור קבוע לגבות לצורך הדגשתן, כך שלא צריך לטפח אותן מדי תקופה קצרה. מאחר שהיא הגדירה את עצמה כבעייתית בעניין זה וכאחת שעיצוב הגבות הוא מלאכה לא פשוטה עבורה, החליטה האישה לבקר במכון האיפור והקוסמטיקה המקומי בכדי לבחון את הנושא. לטענתה, לאחר הבטחות כי מדובר בצעד נבון ולאחר הסברים על התהליך, היא החליטה לעבור את הטיפול ולצורך כך שילמה אלפי שקלים.

האישה טוענת בכתב התביעה כי זמן קצר לאחר סיום הטיפול היא הביטה במראה ונדהמה. לטענתה, הגבות היו בצבעים עזים וחזקים והתוצאה כלל לא היתה לרוחה. כאשר מנהלת המכון ראתה את תגובתה היא הבטיחה לה כי מדובר במראה שיתעמעם וכי הגוון נראה חזק בגלל הסמיכות לטיפול.

לטענת האישה, למרות ההבטחה, גוון הגבות נותר עז, היא הרגישה שגבותיה משוות לה מראה מגוחך עד כדי כך שהיא נמנעה מלצאת מהבית ולהיראות בציבור. במקביל, חיפשה האישה אחר פתרונות וביקרה במכוני קוסמטיקה אחרים כדי לתקן את הנזק שנעשה. כיום, ארבע שנים אחרי, טוענת האישה כי רק כעת טיפולי התיקון החלו לתת את אותותיהם, טיפולים שבהם נאלצה להשקיע כסף רב. בעקבות כל אלה היא דורשת ממכון הקוסמטיקה לפצות אותה ב־25 אלף שקלים.