לפני מספר חודשים עברה משפחה צעירה להתגורר בבית חדש במערב העיר, אלא שלטענתם עד מהרה הפכו המגורים החדשים לסיוט כאשר סבלו מהטרדות חוזרות ונשנות מצד השכן שגר בקומה מתחתיהם.

צילום המחשה: שאטרסטוק

לטענת בני הזוג, הורים לשני ילדים קטנים, כחודש אחרי המעבר החלו בני הבית להיות מוטרדים מדפיקות על דלת הבית בשעות בוקר מוקדמות מאוד או לילה מאוחרות.

אלא שלטענתם, כשפתחו את הדלת לא מצאו שם אף אחד. בני הזוג אף הופתעו לגלות מדי פעם שאריות של אוכל שהושלכו על דלת ביתם אך גם במקרה הזה לא מצאו עדות למי שעשה זאת.

בשיחה עם בעלת הדירה היא סיפרה להם כי בדירה שמתחתיהם מתגורר עם אמו צעיר שנחשב לאחד שעושה צרות. גם שיחה עם דיירים אחרים שסיפרו כי הם סובלים מהצקות מצד הצעיר העלתה את אותה סברה.

בני הזוג הגישו תלונה במשטרה ואף התקינו מצלמות אבטחה. במקביל הם החליטו לגשת אל השכן ואמו כדי לברר עימם את הטענות, דבר שלדבריהם רק החמיר את המצב. לטענת השניים, מאז ההטרדות רק הלכו וגברו עד שיום אחד נתפס השכן המטריד על חם ובתגובה היכה את אב המשפחה לנגד עיני הבת הקטנה.

בעקבות התקרית הוזעקה המשטרה והשכן עוכב לחקירה. בעקבות שרשרת אירועים זו, טוענים בני הזוג, החלה בתם הקטנה לסבול מסיוטים, אינה מוכנה ללכת לישון לבד וחוששת לצאת מהבית, דבר שמצריך טיפולים פסיכולוגיים. גם האישה טוענת כי היא חוששת להישאר לבדה בבית ונמנעת מלצאת החוצה.

בעקבות מסכת הייסורים שנאלצו לעבור וההשלכות של מעשי השכן, הגישו נגדו בני הזוג תביעה בסך 18 אלף שקל.