ב-7 לינואר 2019 תיפתח ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' ולצהרונים בגני הילדים לשנה"ל תש"פ בראשון לציון. תקופת הרישום תמשך כשלושה שבועות עד ל-27.1.19.

רישום למערכת החינוך| צילום המחשה: pixabay

במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה באתר האינטרנט העירוני. אין חשיבות לסדר ההרשמה, כלומר בקשת הורה שהוזנה בתחילת תקופת הרישום תישקל באופן זהה עם בקשה שהוזנה ביום האחרון לרישום.

איך נרשמים?

בכניסה למערכת באתר האינטרנט העירוני יש להזין תעודת זהות של ההורה ולאחר מכן להקליד את מספר תעודת זהות של התלמיד וגיל הילד. יש לוודא כי כתובת התלמיד תואמת את הכתובת בפועל. בהמשך, ולצורך הגנה על פרטיות המידע, יש להקליד פרטי זיהוי נוספים.

לאחר מכן, ברישום לגן תוצג רשימת הגנים באזור המבוקש (או בתי הספר במידה והרישום הוא לכיתה א'). יש לבחור את הגן שהנכם מעוניינים בו בעדיפות ראשונה, וגן נוסף בעדיפות שנייה, לאחר מכן יש להזין פרטי תשלום בכרטיס אשראי. בסיום התהליך ישלח מסרון לנייד שלכם, ובו מספר הפנייה המאשר את קליטת ההרשמה.

מערכות הרישום הטכנולוגיות מאפשרות לחסוך זמן וטרחה בהגעה פיזית לבניין העירייה. ובכל זאת, עבור הורים ללא נגישות לאינטרנט וכן תושבים חדשים, עולים חדשים ותושבים המזדהים באמצעות דרכון, ניתן לקבל שירות במרכז הרישום בבניין העירייה.

לשירות ההורים יעמדו עמדות המאוישות על-ידי רשמות שעברו הכשרה מתאימה, ומעניקות מענה לשאלות ולבקשות ההורים. יש לתאם תור באמצעות המוקד הטלפוני על מנת לחסוך זמן.

צילום: Pixabay

הודעה על השיבוץ לגן הילדים תפורסם במהלך חודש יוני 2019, והודעה על השיבוץ לכיתה א' תפורסם במהלך חודש מרץ 2019. השיבוץ יפורסם באתר האינטרנט העירוני ואיגרת תישלח לביתכם, לפי הכתובת שנמסרה בעת הרישום.

מחזיקת תיק החינוך, ליאל אבן זהר, הוסיפה: "ההרשמה כוללת השנה שתי בשורות חדשות. אנחנו נפתח הרשמה ניסיונית לגנים בשיטת מונטסורי, אותם נפתח בשנת הלימודים הבאה אם תהיה הרשמה מספקת, וגם נעמיד להורים לצורך ההרשמה הכללית ״צ׳ט לייב״ עם רשמת וצוות מנהל החינוך כדי לשפר ולהנגיש את תהליך ההרשמה. צוות אגף הקדם יסודי וגם אנחנו בהנהלת העיר, זמינים ונגישים להעניק להורים את מלוא הסיוע והשירות הנדרשים״.

מידע נוסף על תהליכי הרישום לשנה"ל תש"פ ניתן למצוא בפורטל החינוך העירוני בכתובת www.rlz-edu.org.il

מוקד טלפוני יהיה זמין לתושבים בין השעות 8:30 - 17:00 בטלפון 03-9547979, וקבלת קהל תהיה בימים א' ,ג', ד', ה' בין השעות  08:30 - 14:30, וביום ב' בין השעות 08:30 - 13:00 ואחר הצהריים בין השעות: 16:00- 18:30.