השבועות האחרונים מאז תחילתו של הקיץ וימי החופש הפכו למאתגרים יותר עבור אנשי החברה לביטחון ומשטרת ישראל שנקראים מדי לילה לפזר מוקדי רעש בגנים הציבוריים או להפריד בין מתקוטטים. מקרה אחד כזה שאירע לאחרונה הפך לכתב אישום.

מצלמת אבטחה | צילום המחשה: shutterstock

המקרה המדובר אירע לפני כשבועיים וחצי כששני צעירים ישבו בגן ציבורי במרכז העיר ושתו אלכוהול. בשלב זה, כך על פי הנטען, הגיע צעיר שלישי כשהוא כבר תחת השפעת אלכוהול, התיישב לידם והחל לשתות מבקבוקי האלכוהול של השניים, זאת כאשר הוא כלל אינו מכיר אותם או מבקש מהם לכבדו. בשלב זה קם אחד הצעירים ואמר לחברו כי הוא מעוניין לעזוב את המקום, אך מיד כשהחל ללכת, עצר אותו הצעיר השלישי ומנע ממנו לעשות זאת.

על פי כתב האישום, האורח הלא קרוי בעט ברגלו של הצעיר ולאחר מכן סטר על לחיו. כשקם הצעיר השני כדי להגן על חברו, ספג גם הוא סטירה. בשלב זה אחז האורח השיכור בראשו של הצעיר והחל להטיח אותו במדרכה מספר פעמים עד שגרם לו לפציעה ולדימום.

ניידת משטרה הוזעקה למקום על ידי עוברי אורח והצעיר התוקף נעצר על ידי השוטרים והועבר להמשך חקירה במשטרה. הצעיר המוכה נלקח לבית החולים, שם הוא נזקק לתפרים.

במהלך החקירה במשטרה הכחיש הצעיר את המיוחס לו וטען כי הוא כלל אינו קשור למקרה. החוקרים שהציגו בפניו סרטונים ממצלמות האבטחה של העירייה דרשו ממנו הסברים. למראה התיעוד המפליל, לצעיר לא נותר אלא לחזור בו מגרסתו אך הפעם טען כי אחד הצעירים קילל את אמו והתגרה בו.

בסופה של החקירה הוגש כתב אישום נגד הצעיר השיכור בגין תקיפה ופציעה.