צעיר מראשון לציון תקף את אמו בגן משחקים ציבורי בראשון לציון לאחר שסירבה לתת לו כסף עבור סמים. פקחית עירונית שעברה במקום הבחינה בתקרית האלימה ומיהרה להגן על האם, אך ספגה גם היא אלימות. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגדו.

ניידת פיקוח. סייעה והותקפה | המחשה: אבי מועלם

המקרה אירע לפני כשבועיים, מעט אחרי השעה שמונה בבוקר. צעיר בן 19 מראשון לציון התקשר לאמו וביקש ממנה לפגוש אותו בגן משחקים ציבורי ברחוב הרצל.

האם, שחששה כי קרה משהו לבנה, הגיעה כעבור זמן קצר לגן הציבורי שם הבחינה בבנה כשהוא שכוב על הרצפה. על פי כתב האישום, הצעיר התרומם מהרצפה והחל לצעוק לעבר אמו שהוא זקוק לכסף, 2,000 שקל עבור רכישת סמים.

עוד דרש הצעיר מאמו שתרכוש לו מכשיר טלפון נייד ואיים עליה שתעשה זאת באופן מיידי. האם ההמומה מדרישותיו ביקשה ממנו להפסיק עם האיומים אך הוא בתגובה החל לתקוף אותה ודחף אותה בחוזקה.

בשלב זה עברה במקום פקחית עירונית של החברה לביטחון וסדר ציבורי ומיהרה לחצוץ בין השניים, תוך שהיא מגנה בגופה על האם.

במקביל הזעיקה הפקחית תגבורת משטרתית בניסיון להשתלט על הצעיר המתפרע. תוך דקות ספורות הגיע לגן שוטר שהודיע לו כי הוא מעוכב ודרש ממנו להתלוות עימו לתחנת המשטרה, אלא שגם נוכחות השוטר לא ריגשה את הצעיר יתר על המידה והוא סירב להתלוות אליו ואף נגח בפניו.

בעקבות הדברים הוזעקו שוטרים נוספים למקום ולאחר מאבק עימו הוא נאזק ונלקח לתחנת המשטרה. בשבוע שעבר הוגש נגד הצעיר כתב אישום בגין תקיפה והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.