מציאת זוגיות באמצעות אתר היכרויות טומנת בחובה הרבה שאלות. האם התמונה באתר נכונה, האם כל מה שהמועמד מספר אמיתי. אלא שעבור תושבת ראשון לציון הפכה ההיכרות לסיוט של ממש כאשר התברר שהדייט כלל לא היה מעוניין בה.

לא רצה קשר רציני | המחשה: ShutterStock

לפני כמה שבועות גלשה האישה באפליקציה מוכרת בחיפוש אחר בן זוג. במהלך הגלישה מצאה האישה התאמה עם גבר זר ולאחר התכתבות קצרה ביניהם החליטו השניים להיפגש. האישה התרשמה כי מדובר באדם הגון והזמינה אותו לדירתה במרכז העיר, מעט אחרי השעה תשע בערב.

ואכן, בשעה שנקבעה הגיע הגבר, תושב הדרום, לביתה של האישה. השניים התיישבו בסלון והחלו לשוחח במטרה להכיר טוב יותר זה את זו. בשלב מסויים, כאשר האישה יצאה לרגע מהסלון והשאירה את הגבר לבד, הוא ניצל את ההזדמנות.

האיש החל לאסוף חפצים יקרי ערך, בהם מכשיר הטלפון הנייד של האישה, כסף מזומן ולבסוף לקח גם את מפתחות הבית שהיו נעוצים בדלת. כאשר יצאה האישה לסלון בחזרה היא לא מצאה את הגבר אך גם לא את פריטי הרכוש שלה.

האישה ההמומה מיהרה לתחנת המשטרה, שם סיפרה לחוקרים את כל הידוע לה על הגבר הזר. בתוך זמן קצר איתרו השוטרים את הגבר והביאו אותו לחקירה בתחנת המשטרה שבסיומה הוא נעצר.

בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגדו כתב אישום בגין גניבה והדיון הבא בעניינו צפוי להתקיים בעוד כשבוע.