ביום שישי האחרון עוד שיחק נובאק בוסקוביץ’ (29) במדיה האדומים של קבוצת הפועל ראשון לציון בכדור יד מול מכבי קריית מוצקין, ואף כבש את שער הניצחון לקבוצה. הבוקר (ראשון) הגיעה לישראל הבשורה המרה: בוסקוביץ' נמצא ללא רוח חיים.

נובאק בוסקוביץ' | צילום: ראובן שוורץ

בוסקוביץ', שחקן זר מסרביה, נשוי ואב לילד קטן, היה אחד השחקנים האהודים והמצליחים בקבוצה, ובעולם כדוריד הישראלי בכלל. 

הוא הגיע לישראל לראשונה בעונת 2013-2014 כשחקן זר בקבוצת מכבי ת"א עימה זכה בתארים, והוביל אותה לעונות מוצלחות במשך שלוש קדנציות. בהמשך הצטרף לשורות הפועל ראשל"צ, והיה שותף לזכיית המועדון בעונה שעברה בדאבל.

ביום שישי האחרון הוא השתתף במשחק האחרון לחייו, ועבור בוסקוביץ' היה זה משחק מוצלח במיוחד. המשחק הסתיים בניצחון 22:23 לקבוצת ראשון לציון, כאשר הוא היה השחקן המצטיין שכבש את שער הניצחון. דבר לא הסגיר את מה שעתיד להתרחש. מהמגרש מיהר השחקן לשדה התעופה, והמריא לחופשה בביתו בסרביה.

איש עדיין אינו יודע מה הוביל למותו, אך לפי דיווחי התקשורת הסרבית, הוא ככל הנראה שם קץ לחייו. הפרטים המלאים עדיין אינם ידועים בשלב זה

הבשורה הקשה התקבלה בישראל בהלם וצער גדול, וקבוצת הפועל ראשל"צ פירסמה הודעת אבל רשמית:‎ "בצער רב וביגון גדול מרכינה הפועל ראשל"צ ראש ומתאבלת על מותו בטרם עת של שחקננו וחברנו, נובאק בוסקוביץ'. משפחת הכדוריד של הפועל ראשון לציון שולחת את תנחומיה הכנים ומשתתפת בצערה הגדול של משפחתו בסרביה וחבריו".

מאיגוד הכדוריד נמסר: "אנו מביעים את צערנו על הטרגדיה הנוראית, משתתפים בצער המשפחה, החברים, המועדונים שבהם שיחק. משחקי חצי גמר גביע המדינה שייערכו ביום שלישי יפתחו בדקת דומיה לזכרו של נובאק, כמו גם מחזור המשחקים ה-16 שייערך בסוף השבוע".