הרכב החשוד בפגיעה | צילום באדיבות המשטרה

       

בתאריך ה-11 בנובמבר שוטר באגף התנועה, שעסק בפעילות מבצעית בצומת בית דגן בשעות הערב, הבחין ברכב שהתנגש ברכב אחר שעמד בצומת על כביש 412. בבואו להגיש סיוע, החל הנהג הפוגע בנסיעה פרועה, במטרה לחמוק מהזירה, תוך שהוא מפלס דרכו ופוגע בכלי הרכב שעל פניהם חלף. אתמול נעצר הנהג, שבמהלך אותו המרדף פגע ופצע קל רוכב קטנוע.

ובחזרה לאותו היום. השוטר שכמעט נפגע במהלך ההימלטות של הנהג, החל במרדף אחר הנהג, שנכנס לצומת בית דגן באור אדום. בזכות ערנות של הנהגים האחרים שחצו את הצומת נמנעה פגיעה נוספת באנשים ובכלי רכב. בהמשך המרדף נסע החשוד לכיוון ראשון לציון, תוך נסיעה מהירה ונגד כיוון התנועה, כאשר הוא מסכן חיי אדם בנתיב תעבורה.

בהגיעו לרחוב שד' משה דיין, כאמור, פגע החשוד ברוכב קטנוע והמשיך בנסיעה מבלי להגיש עזרה וכעבור זמן קצר אבד עמו קשר עין.

מהמשטרה נמסר: "מיד עם קבלת האירוע, החלה היחידה המרכזית באגף התנועה ביחד עם תחנת ראשון לציון בפעולות איתור וחקירה אשר הובילו לחשוד שנהג ברכב". אתמול (ג'), לאחר איתור הרכב הפוגע, בלשי אגף התנועה ביצעו מעצר של החשוד, תושב ראשון לציון בשנות ה-40 לחייו.

הוא נחשד בתאונת פגע וברח, סיכון חיי אדם בנתיב תעבורה והכשלת שוטר. בסיום החקירה אתמול האריך בימ"ש השלום בראשל"צ את מעצרו בשלושה ימים ומחר הוא יובא לדיון נוסף בעניינו.