המשטרה הודיעה ליו"ר ש"ס בראשון לציון, הרב אריה כהן, כי החליטה לסגור את התיק נגדו בחשד לעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים לאחר שכבר הודיעה בעבר כי קיימת תשתית ראייתית כנגדו.

הרב אריה כהן | צילום: קובי קואנקס

בשנתיים האחרונות חקרה המשטרה את כהן בחשד לביצוע עבירות של מרמה בשווי מאות אלפי שקלים במהלך כהונתו כסגן ראש העירייה וכראש האגף לתרבות תורנית.

כהן הגיב על ההחלטה של המשטרה ובהודעה שהוציא כתב: "חקירה שנפתחה בקול רעש גדול עם כותרות מפוצצות בעיתונים ובאתרי האינטרנט נסגרה בקול ענות חלושה.

"אין מילים שיכולות לתאר את הסבל הנורא שעברו בני משפחתי. ארבע שנים של חקירות, כתבות ענק בעיתונים והפצת לשון הרע, דברי שקר ורכילות בכל פלטפורמה אפשרית.

"לצערי הגורמים הפוליטיים שעומדים מאחרי פתיחת החקירה לא היססו להשתמש בדבר החקירה כדי להתנגח בי במהלך הבחירות האחרונות. הם הציגו אותי כגנב ומושחת, קראו להחליף אותי והפיצו שנאה נגדי בקרב רבים מתושבי העיר. על כבודי אני מוחל, אך על כבוד משפחתי וכבוד הציבור שאני מייצג איני יכול למחול".

"אני מצפה מכל מי שלקח חלק במסע ההשחרה שייתקן את ההכפשות ואת הלשון הרע שהפיץ על ידי הפצת הידיעה על סגירת תיק החקירה, לפחות באותה המידה שהוא הפיץ את הידיעה על פתיחתה", סיכם כהן.