חומרי בנייה על מקומות חנייה | צילום: פרטי

תושבים המתגוררים בשדרות זמסקי בראשון לציון טוענים כי מקומות חנייה בסביבת המגורים שלהם נתפסים על ידי קבלנים שפורקים שם את הציוד. לטענתם, הם פנו לעירייה בכדי שתאכוף זאת, אך הקבלנים ממשיכים בשלהם.

"המקום שבו אני מתגורר הוא אחד העמוסים בעיר. אני לא זוכר מתי חניתי לאחרונה במרחק של פחות מחמש דקות מהבית", מספר איזי גולדברג, תושב האזור. "בדרך כלל אני מחפש את החנייה שלי סמוך לגן המוסיקה שנמצא באזור, אך בתקופה האחרונה זה הפך להיות בעייתי כי מקומות חנייה נתפסים על ידי קבלנים ששמים שם את הציוד שלהם".

לדברי גולדברג הוא פנה לעירייה, אולם נענה שאין ביכולתם לסייע בנושא. "זו עבירה על החוק. תופסים את מקומות החנייה הבודדים שיש כבר לטובת הציבור. אפשר להניח את הציוד או על קרקע באזור בנייה, אולם ומשום מה הוחלט לשים את זה על מקומות המיועדים לחנייה. הקבלנים עושים מה שהם רוצים כי העירייה לא עושה להם שום דבר".

מהעירייה נמסר בתגובה: "מבדיקה שקיימנו במוקד העירוני עולה כי לא התקבלה כל פנייה ברחוב זה הנוגעת לפריקת סחורה החוסמת תנועה או חנייה. ישנן שלוש פניות מחודש נובמבר על חנייה בניגוד לחוק, ובפניות אלו נשלחו פקחים למקום. בכל מקרה, הנושא הועבר לחברה לבטחון שיסיירו במקום ויאכפו בהתאם".