אירוע אלים ולא חינוכי במתחם הטרמפולינות ברחוב לישנסקי בראשון לציון, הסתיים בהגשת כתב אישום. במרכז האירוע, שני אבות בשנות ה־40 לחייהם, שאיבדו את העשתונות והלכו מכות לנגד עיניהם של עשרות רבות של ילדים.

מתחם הטרמפולינות בלישנסקי | צילום: אבי מועלם

המקרה המדובר אירע לפני כארבעה חודשים, מעט לאחר השעה אחת בצהריים, כאשר הפארק היה מלא וגדוש בילדים והוריהם. על פי כתב האישום שהוגש בימים האחרונים עולה כי בנו הקטן של אחד הגברים המעורבים בא אליו, וסיפר לו כי ילד אחר הציק לו והיכה אותו.

האב מיהר אחרי בנו שהצביע על הילד שלטענתו היכה אותו, משך בידו וגער בו על שהציק לבנו. בשלב זה הבחין אביו של הילד השני כי גבר מבוגר מושך את ידו של בנו ומיהר גם הוא למקום. בתוך רגעים ספורים התפתחה בין השניים קטטה אלימה.

על פי הנטען, האב שזעם על כך שגבר מבוגר מתעמת עם בנו היכה אותו במכת אגרוף בפניו. עד מהרה התנפלו השניים זה על זה. אחד האבות התיישב על השני והחל להכות אותו בסדרת אגרופים חזקים בפניו, ובתגובה נשך האב השני את התוקף בבטנו ובידו. רק התערבות של הורים נוספים שהיו במקום ואנשי אבטחה מנעה התפתחות חריפה יותר של התקרית האלימה, שיש לציין כי התרחשה לנגד עיניהם ההמומות של הילדים במקום.

בעקבות הקטטה פונה אחד מהמעורבים לבית החולים ונזקק למספר ימי אשפוז, זאת בשל שברים וחבלות שנגרמו לו במספר מקומות בפניו.

בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד האב שהחל בקטטה בגין גרימת חבלה חמורה. הדיון המשפטי הקרוב יתקיים בעוד כחודשיים בבית משפט השלום בעיר.