חשד למקרה אלימות מזעזע מסעיר את מערכת החינוך בראשון לציון. זאת לאחר שאם לילד בן 10 דיווחה למשטרה ולמשרד החינוך על אלימות שהופעלה לטענתה כלפי בנה. לדבריה, אחת המורות בבית ספר חנקה אותו, הטיחה אותו בקיר והתיישבה עליו עד שנגרמו לו חבלות.

סימני אלימות | צילום: פרטי

לדברי האם, האירוע הקשה התרחש השבוע. "התקשרה אלי מנהלת בית הספר וסיפרה כי המורה התעכבה, והבן שלי ניגש ליציאה כדי לצאת ואז המורה הגיעה וחסמה את דרכו של בני".

האם ממשיכה ומספרת כי, "לצורך כך היא הפעילה כוח, העיפה אותו באוויר עד שהוא נחבט בראשו וקיבל מכה. אחר כך היא התיישבה עליו וגם חנקה אותו עד שילדים שהיו צריכים לקרוא למורה אחרת שהפרידה. את כל זה הבן שלי סיפר לי, ולאחר ששמעתי אותו הודעתי למנהלת שאני לא מתכוונת להגיע לבית הספר אלא לנסוע ישר למשטרה".

סימני אלימות | צילום: פרטי

האם הגישה תלונה במשטרה וגם דיווחה על המקרה למשרד החינוך. "שם אמרו לי שיש בעיה להשעות אותה מעכשיו לעכשיו", ממשיכה האם ומוסיפה: "גם הרופאה הייתה בהלם מהסימנים והמכות שהוא קיבל, היא לא האמינה שזה קרה בגלל אלימות של מורה. אני לא מצליחה להירגע עד עכשיו מהאלימות הקשה שהבן שלי חווה".

מנגד, גורם המעורב בפרטי המקרה טוען כי האירוע התרחש באופן אחר מהמתואר. לדבריו, לתלמיד הייתה התפרצות אלימה, ולכן המורה נדרשה לבלום אותו בכדי שלא לפגוע בעצמו ובסביבה.

ממחוז מרכז במשרד החינוך נמסר: מבדיקה ראשונית של האירוע עולה תמונה שונה מהמתואר בפניה. אנו ממשיכים ובודקים את השתלשלות האירוע, ובכל מקרה נפעל על פי הנחיות משטרת ישראל

ממשטרת ישראל נמסר: "התקבלה תלונה והיא נבדקת".