איציק אבשלומוב | צילום: אבי מועלם

בשבוע שעבר התקיימה בראשון לציון ישיבה שלא מן המניין בהשתתפות חברי המועצה, זאת בכדי לאשר הנחות והטבות בארנונה.

אחד האנשים המרכזים מחברי הקואליציה שהיה אמור להשתתף הוא איציק אבשלומוב, אך להפתעת החברים - הוא נעדר מהישיבה. כעת מתברר שבזמן ההצבעות שכב אבשלומוב בבית החולים לטובת הליך רפואי לאחר שחייו היו בסכנה ממשית.

"מי שמכיר אותי יודע שאני אדם שעושה ספורט ומשתדל לחיות בריא", מספר אבשלומוב מביתו שם הוא מחלים. "יצאתי לריצה אחר הצהריים כפי שאני נוהג לעשות לעיתים קרובות והרגשתי כאבים עזים בחזה.

"המשכתי לרוץ מתוך אמונה שזה יעבור תוך כדי הריצה. למחרת שוב יצאתי לרוץ וכבר אחרי חמש דקות חזרו הכאבים אבל הפעם לא יכולתי לחזור שוב ולרוץ. באותו יום עליתי במדרגות הבית והכאבים שוב הופיעו, זה הספיק לי כדי ללכת לרופאה ולברר מה הסיפור. בקופת החולים עשו לי בדיקות לב שלא גילו משהו מיוחד אבל לחץ הדם שלי הרקיע שחקים ולכן הפנו אותי מיד למיון".

אבשלומוב נסע מיד לבית החולים אסף הרופא, שם הופתעו הרופאים לגלות שלחץ הדם שלו גבוה עד כדי כך שהמכונה לא יכולה הייתה יותר להציג את הערכים הגבוהים והחריגים.

"החליטו להשאיר אותי לאשפוז בלילה כדי לבצע עוד בדיקות, שכבתי במסדרון כשלידי חולפים אסירים אזוקים שהגיעו בלילה לעשות בדיקות. למחרת החליטו לצנתר אותי בשל בעיית זרימת דם לעורקים והתברר שהעורק היה חסום ב99 אחוזים", מספר אבשלומוב ומוסיף בהתרגשות: "הרופאים אמרו לי שהייתי קרוב מאוד לאירוע לב שהיה יכול לגרום לאסון. מזל שעלינו על זה בזמן ועכשיו אני מקדיש את הזמן להחלמה כדי לחזור לעבודה ולפעילות".