בני זוג בשנות ה־30 לחייהם עברו להתגורר במרכז ראשון לציון יחד עם שני ילדיהם הקטנים בני הארבע והשנתיים וקיוו להתחלה חדשה חלקה בחייהם. אלא שהמשפחה נתקלה בשכן זועף, שעשה הכל כדי למרר את חייהם.  כעת פנו בבקשת סיוע לבית המשפט.

צילום: shutterstock

לפני כשלוש שנים עברה המשפחה להתגורר בביתה החדש, שאותו רכשה מדייר שהחליט לעזוב. זמן קצר לאחר הרכישה, הבינו לטענתם בני המשפחה מדוע הדייר הקודם עזב: הטרדות חוזרות ונשנות מצד שכן זעפן במיוחד

לדברי בני הזוג, מהרגע שעברו עשה השכן הכל כדי לפגוע בשגרת חייהם. לטענתם, כבר במהלך השיפוץ של הבית הופיע השכן מספר פעמים מדי יום ודרש מהם להיות בשקט ולא אחת אף הזמין משטרה בטענה שהם עוברים על חוקי הרעש. עוד הם טוענים כי השכן התפרץ לעברם בצעקות ובקללות חריפות במיוחד, דבר שגרם לבתם בת הארבע להגיב בחרדה בכל פעם שהשכן הופיע.

אלא שגם לאחר שהסתיימו השיפוצים מערכת היחסים עם השכן לא השתפרה. בני הזוג טוענים שהוא נהג להכות בתקרתו בעזרת מקל של מטאטא בשעות הלילה המאוחרות, ובכך להטריד את מנוחתם. בנוסף לכך הפעיל לא אחת מוזיקה בעוצמה גבוהה במיוחד, דבר שהטריד את כל דיירי הבניין, שנאלצו להזמין משטרה שתשליט סדר.

טוענים שהשכן תולה תמונות רבנים | המחשה: עטא עוויסאת

לאחרונה, טוענים בני הזוג, החל השכן לשפוך חול בכניסה לבית המשפחה ואף תלה תמונות גדולות על הקיר המשותף בין הדירות שהציגו בין היתר סמלים של המשטרה, תמונות של רבנים וציורים של קנאביס. בעקבות כל אלה החליטו בני הזוג לפנות לבית המשפט ולהוציא צו הטרדה מאיימת בגין נגד השכן. הבקשה עדיין נמצאת בטיפול ובהמתנה להכרעת השופט.