המחשה: יאיר שגיא

משטרת ראשון לציון עצרה עובד אריתראי, כבן 30, לאחר שהיכה את בת זוגו באמצע הרחוב בשל סירובה ללכת עימו הביתה. במהלך החקירה הודה הגבר במעשים אך הוסיף כי הוא היה תחת השפעת אלכוהול ולכן אינו זוכר חלק גדול מהפרטים. כתב אישום הוגש נגדו.

המקרה המדובר אירע לפני כשבוע, בלילה שבין שבת לראשון, מעט לפני השעה שלוש לפנות בוקר. הגבר, נתין אריתריאה, יצא לבלות עם בת זוגו באחד הברים שברחוב הרצל. השניים ישבו שעות ארוכות על הבר ושתו לשוכרה עד שעה מאוחרת.

בשלב מסוים כאשר עשו השניים את דרכם ברגל חזרה, התיישבה האישה על חלון אחת המסעדות וביקשה לנוח לרגע. הגבר מצידו הפציר בה שתבוא עימו לביתו ותעביר איתו את המשך הלילה, אך היא סירבה לבקשותיו החוזרות.

הגבר, שלא אהב את תשובתה השלילית, היכה באגרופו בפניה וגרם לה לאבד את שיווי משקלה וליפול על הארץ. הוא המשיך להכות אותה גם כשהיתה שרועה חסרת אונים, בעט בה בכל גופה ולאחר מכן גילגל אותה לעבר הכביש.

עוברי אורח שראו את האלימות שהפגין הגבר מיהרו להפריד בין השניים והוא עזב במהירות את המקום. למרות זאת, כעבור כחמש דקות בלבד שב לזירה והמשיך להכות את האישה - אך הפעם הגעתם של שוטרים למקום מנעה ממנו להמשיך.

בעקבות המכות שספגה, פונתה הצעירה לקבלת טיפול רפואי ואילו הגבר עוכב לחקירה בתחנת המשטרה, שם הודה במעשים המיוחסים לו אך טען שהיה תחת השפעת אלכוהול. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה וגרימת חבלה.