ביום שישי שעבר חזרה משטרת ישראל וביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחר הנעדרת רויטל פיינה. הבוקר (א') תמו החיפושים עם החדשות הרעות מכל, לאחר שאותרה גופתה בשטח פתוח בראשון לציון.

זירת האירוע בראשלצ | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

"אחר ימים רבים של חיפושים", נמסר מהמשטרה. "אותרה הבוקר  הנעדרת רויטל פיינה כאשר היא, למרבה הצער, איננה בין החיים. נסיבות האירוע נבדקות. הודעה נמסרה למשפחתה. תודה לכל המסייעים בניסיונות איתורה".

פיינה בת ה-51 יצאה ביום שני שעבר מביתה ברחוב המעפילים 20 בחולון, ומאז אבדו עקבותיה. כבר למחרת הודיעה משטרת ישראל כי היא נעדרת ומאז החלו חיפושים קדחתיים לאיתורה, תוך חשש גדול לחייה.  

הבוקר, כאמור, משטרת ישראל מצאה את גופתה בשטח פתוח סמוך לרחוב רחבעם זאבי בראשון לציון. כוחות מד"א מרחב איילון שהוזעקו למקום דווחו כי היו אלה עוברי אורח שהבחינו באישה שוכבת על החולות. לחובשים והפראמדיקים שהגיעו למקום לא נותר אלה לקבוע את מותה של פיינה. 

רויטל פיינה | צילום פרטי

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א מאיר אביבי מספר: "כשהגענו למקום ראינו אישה כבת 50 שוכבת מחוסרת הכרה מאחורי שיחים ברחוב כשהיא ללא דופק וללא נשימה. אזרחים שעברו במקום סיפרו לנו, שהם ראו אותו ומיד הזעיקו את כוחות החירום. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה". 

זירת האירוע הבוקר:

אלחנן רוט מתנדב זק״א שפלה, הוסיף: "כשהגעתי למקום ראיתי את האישה שכובה בצד הכביש בתוך השיחים צמוד לשביל אופניים כשהיא ללא הכרה, הצוות הרפואי שהגיעו לזירה נאלצו לאשר את מותה במקום, מתנדבי זק״א שפלה מטפלים בגופת ההרוגה, ובאיסוף הממצאים בזירה. כוחות משטרה רבים הגיעו לזירה כדי לבדוק את נסיבות האירוע".