ברוח חג הסוכות והאושפיזין, הזמינה צעירה מראשון לציון את בעלה לשעבר לארוחת חג עם ילדיהם. אלא שלמרבה הצער המפגש החגיגי הסתיים כאשר הבעל לשעבר תקף את האישה לנגד בנם הקטן, לאחר שהאשים אותה כי היא נפגשת עם גברים אחרים

צילום: shutterstok

מכתב אישום שהוגש נגד הבעל עולה כי במהלך הארוחה, בעת שהאישה נכנסה לחדר כדי לטפל בבתם המשותפת, הגיח הבעל מאחוריה והחל להטיח בה האשמות לפיהן גברים זרים שולחים הודעות למכשיר הטלפון הנייד שלה.

לפי כתב האישום, הגבר התנפל על האישה וחנק אותה ולאחר מכן היכה אותה באגרופים חזקים בפניה ובבטנה. כתוצאה מהמהלומות, התמוטטה האישה על המיטה בעוד שהגבר דורש מבנו הקטן לגלות לו את ססמת הביטחון למכשיר הטלפון של אמו. כשהילד לא הצליח לשחרר את המכשיר מנעילה, שב הגבר והתנפל על האישה במהלומות שהובילו לאובדן הכרתה.

בכתב האישום צוין כי מי שהזעיק את מד"א לטפל באישה היה הגבר שטען בפני החובשים כי היא איבדה את הכרתה אחרי שמעדה תוך כדי שטיפת הרצפה.

האישה הועברה לטיפול בבית חולים 'אסף הרופא', שם קיבלה טיפול רפואי. כששבה להכרה היא סיפרה לשוטרים את גרסתה לאירוע. בהמשך הגיע הגבר לבית החולים, שם כבר המתינו לו שוטרים ועיכבו אותו לחקירה.

בחקירתו הכחיש הגבר כל קשר לפציעת אשתו לשעבר ושב וטען כי מצא אותה מחוסרת הכרה על רצפת הסלון אך לא הצליח להסביר מדוע גרר אותה מהסלון לחדר השינה ולא הזעיק מיד אמבולנס.