תושב ראשון לציון רכש גור כלבים מסוג פודל בשווי של כ־7,000 שקל וגידל אותו באהבה גדולה. לפני כחודש, בעת שישב עימו בגן ציבורי, הותקף הכלב על ידי כלב אחר ומת מפצעיו. כעת הוא תובע פיצוי מבעלת הכלב.

המחשה: שאטרסטוק

לפני כחודש, טייל תושב העיר יחד עם גור הכלבים שלו, שהיה בן שבעה חודשים. בשלב מסוים הוא נכנס עימו לגן אילנה ברחוב קרל נטר. לטענת בעל הכלב, הוא התיישב על הספסל בגינה כשגור הכלבים האהוב שלו יושב על ברכיו.

בשלב זה, כך טוען הגבר, הגיעה למקום בעלת כלב אחר, גדול יותר, כשהוא קשור ברצועה ארוכה, רפויה וקפיצית ולפיו אין מחסום כמתחייב. לפתע התנפל הכלב הגדול על הגור, נעץ בעורפו את שיניו וחטף אותו מבעליו.

לטענת הבעלים, הוא ניסה לשחרר את כלבו משיניו של הכלב הגדול אך ללא הצלחה. לטענתו, בעלת הכלב נתקפה גם היא בחרדה לנוכח האירוע, התקשרה מיד לאביה וקראה לו להגיע לגינה. הורים וילדים שהיו במקום החלו גם הם לצעוק ולצרוח לנוכח המראה הקשה של הגור המדמם ננשך ומותקף. בשלב מסוים הצליח בעל הגור לחלצו ומיהר איתו לווטרינר אך הכלב מת עוד לפני שהחל בטיפולים.

לדברי בעל הכלב, האירוע הקשה גרם לו לשברון לב ולטראומה לנוכח המראה של כלבו האהוב ננשך למוות על ידי כלב גדול ממנו. בעקבות כל אלה הגיש בעל הגור תביעה נגד בעליו של הכלב הנושך, בסך של 33 אלף שקל.