בשבוע שעבר, בשיאה של סופת הגשמים והתחזקות הרוחות, יצאה הודעה  ממגן דוד אדום ובה דווח על אישה בשמות ה-80 לחייה שנפגעה משמשייה שעפה עליה ברוח, וכי היא הועברה לטיפול בבית החולים אסף הרופא. כעת פונים בני משפחתה אל הציבור ומבקשים מכל מי שהיה עד למקרה שיצור קשר בכדי לשפוך אור על התקרית.

ביום חמישי שעבר, מעט אחרי השעה שתיים בצהריים, עברה תושבת העיר, אישה כבת 81, ברחוב זד"ל שם היא עובדת. לפתע, שמשיה שהייתה תקועה בשולחן סמוך בבית הקפה, עפה לכיוונה ופגע בראשה. ניידת מד"א הוזעקה למקום ולאחר טיפול במקום היא הועברה לבית החולים אסף הרופא.

מרכז זד"ל. צילום ארכיון להמחשה בלבד: למצולמים אין קשר לידיעה | צילום: אבי מועלם

"התקשרו אלינו מבית החולים וסיפרו לנו שאמא שלי נפגעה", סיפר רוברט פישמן, בנה של הנפגעת. "הגענו לאסף הרופא שם המשיכו לעשות לה בדיקות עד השעות הקטנות של הלילה כשלסוף הקביעה הייתה שהיא סובלת מחבלה קלה בראשה אבל גם משבר באגן שזו הפגיעה הרצינית יותר.

"משם העבירו אותה להמשך טיפול בבית חולים שיקומי מאחר ואין אפשרות לתת טיפול רפואי עבור שבר באגן. כששאלנו אותה מה קרה אז היא סיפרה על שמשיה שעפה על ראשה ופגעה בה. כתוצאה מהפגיעה היא נפלה על הרצפה ואז הראש שלה נחבט ברצפה כך שלמעשה הפגיעה בראש נגרמה כתוצאה מהנפילה ולא מהשמשיה".

פישמן מספר שהפגיעה שנגרמה לאימו היא מצערת עוד יותר שכן מדובר באישה עצמאית שמנהלת לבדה חנות קטנה בראשון לציון, ללא עזרה של אף אחד וכעת היא נמצאת בבית חולים שיקומי. "מזג האוויר הזה שיבש לה את החיים. כרגע אנחנו מתרכזים בהחלמה של אמא שלי אבל אנחנו בהחלט ננסה עוד לשחזר את מה שקרה ומי שיש לו עוד פרטים על התקרית הזו אנחנו נשמח לדעת כדי להשלים את התמונה המלאה".